Przemysław Czarnek musi odejść. Minister jest najprawdopodobniej chory. Na pytanie o kryzys na granicy oskarżył… TVN24.

Dziennikarze powinni przestać zapraszać polityków PiS, powinni też przestać chodzić na ich konferencje prasowe. Minister, który opowiada bzdury jest albo niespełna rozumu albo cynicznie okłamuje opinię publiczną, nie odpowiadając na pytania. Cynizm jest prawdopodobny ale choroby też nie można wykluczyć.

Minister Czarnek kompletnie nie nadaje się na to stanowisko Opowiada bzdury, kluczy, kłamie, nie potrafi rozwiązać palących problemów oświaty. Realizuje się w konfliktach i sprawach trzeciorzędnych. I byłoby to może nawet śmieszne, coś na zasadzie oglądania cyrku i wygłupów osób zachowujących się jak neandertalczycy, ale tu mamy do czynienia z osobą, która odpowiada z przyszłość milionów naszych dzieci. Tyle, że jest to osoba nieodpowiedzialna, by nie powiedzieć dosadniej.

Reklamy

Dlatego Czarnek musi odejść, razem z Ziobro, Niedzielskim, Dworczykiem, Błaszczakiem i Morawieckim. Odejście z rządu i z polityki nie oznacza jednak ucieczki przed odpowiedzialnością. Muszą zostać postawieni przed sądem.

 

Poprzedni artykułAfera Dworczyka: “Będzie mi płacił poprzez kancelarię mojej córki – to wygodne dla niego w nowej pracy”
Następny artykułPaństwowe linie lotnicze z tragicznym wynikiem w rankingu Skytrax. Dr Malinowski: LOT nie radzi sobie z wdrożeniem logicznych i sprawnych procedur