Obdarty, brudny, ze źle zawiązanymi butami, niechlujny i niezadbany. Jarosław Kaczyński to antywzór mężczyzny. Media wielokrotnie pokazywały jak fatalnie się ubiera i jak o siebie nie dba. Powinien otrzymać za to specjalną antynagrody – dla najgorzej ubranego polityka stulecia.

Jeśli dla Kaczyńskiego w ogóle znajdzie się jakieś miejsce w podręcznikach historii, to koniecznie trzeba zadbać o to, aby było to zdjęcie gdy ma ubrane dwa różne buty, albo brudną od łupieżu, za dużą marynarkę. A uczniom warto zadawać pytanie: jeśli Kaczyński tak fatalnie dbał o siebie (gdy zabrakło osoby, która zawsze go ubierała i dbała o ubrania), to jak może dbać o siebie.

Reklamy

Antynagroda od społeczeństwa powinna mieć formę odwołania ze stanowiska posła, prezesa partii i człowieka, ma jakąkolwiek władze. Bo dzisiaj efekty tej władzy są tragiczne. Jest drożyzna, podatki idą w górę, gospodarka staje. Ceny w sklepach zwariowały, benzyna będzie za moment po 8 zł za litr a prąd i ciepło podrożeją dwukrotnie.

Polska zmierza z Kaczyńskim na skraj przepaści, której szczerzą się kły Putina. Niech prezes PiS idzie sobie tam sam. My chcemy na Zachód, do Europy.

Poprzedni artykułLudowcy ostro: Polska wieś została zrujnowana przez PiS. Partia Kaczyńskiego zniszczyła 100 tysięcy gospodarstw
Następny artykułStan wyjątkowy nie działa. Setki imigrantów przenikają do Unii Europejskiej