Michał Dworczyk zarządza dolnośląskim okręgiem PiS. Współpracuje z takimi ludźmi jak Janusz Maniecki, który w korespondencji do Dworczyka bez żenady pisał o obsadzaniu spółek i agencji państwowych ludźmi, którzy znajdą miejsca dla swoich.

Jak widać układ Dworczyka działa sprawnie. Oto treść e-mnaila jaki napisał Maniecki do ministra:

Reklamy

“Wysyłam liste spólek i agencji z terenu okregu. Może nie ma wszystkich bo chyba tez min. infrastruktury coś tu podlega, sprawdzę. Zrobiłem listę naszych osób do ewentualnego wykorzystania do spólek czy agencji, zbieram cv. Myślę, że kilka osób musi przejść kurs dla członków rad nadzorczych spólek, juz mam rozeznanie gdzie to robią. Od razu natomiast mozna wykorzystać Darka Walendowskiego, którego cv masz u siebie. Dziś z nim rozmawiałem, on widziałby się w AMiRR we Wrocławiu, ten oddział podlega Min. Rolnictwa w Warszawie. Byłby dobrym dyrektorem – Przez te agencję przechodzą środki unijne na teren Dolnego Śląska. Darek szybko znalazłby miejsca dla innych naszych kolegów. Poza tym 2-3 osoby pewnie poradziłyby sobie w nowym rozdaniu w UWoj. To ludzie z praktyką samorządową, pełniący w przeszłości samodzielne funkcje. Proszę znajdź chwilę czasu na rozmowe o nowym rozdasniu w powiecie bo to otwiera duże mozliwości dla wielu osób tu na miejscu” – napisał Maniecki.

Kiedy wiec policja zatrzyma laptopa Dworczyka i Manieckiego? Kiedy przeszukania i zatrzymania? Kiedy proces? Czekamy – podobno miało rządzić prawo i sprawiedliwość? Na razie rządzą układy i złodziejstwo – komentują internauci.

źródło: PoufnaRozmowa.com

Poprzedni artykułChcemy pozostać w UE!!! Tylko, czy chce tego PiS?
Następny artykułDziennikarze zakuci w kajdanki. Czyli Polska PiS w praktyce