Każdy, kto jest przeciwko wyjściu Polski z Unii Europejskiej, musi w najbliższą niedzielę o godzinie 18:00 pojawić się na placu Zamkowym w centrum Warszawy. I tym razem nie ma już wymówek. Nie ma możliwości odłożyć tej sprawy, powiedzieć, że nie ma się czasu. Jesteśmy przeciwko Polexitowi, protestujemy przeciwko Kaczyńskiego.

Do demonstracji przeciwko wyprowadzaniu Polski z Unii Europejskiej wezwał Donald Tusk. Dzisiaj nie ma wyjścia.

Reklamy

Jarosław Kaczyński i PiS są zdrajcami. Postanowili realizować ruską agendę, oddać Polskę w łapy Putina. Skonfliktowali Polskę z Europą i z największym sojusznikiem z USA. Działają tak, jakby realizowali plany napisane na Kremlu. Nigdy nie skonfliktowali się tylko z Rosją. Nie nałożyli żadnego embargo, nie wystąpili przeciwko Putinowi.

Skąd ta ruską agenda? Być może wyjaśnieniem tej sytuacji są spotkania Kaczyńskiego z rosyjskim szpiegiem, trwające półtora roku w Warszawie. Kaczyński sam się zresztą do nich przyznał…

Nie damy wyprowadzić Polski z Unii Europejskiej. Nie pozwolimy Kaczyńskiemu zniszczyć Polski. Każdy patriota, wierzący i niewierzący, każdy komu na sercu jest blisko los Polski i dobro naszego kraju, musi pojawić się w Warszawie w tą niedzielę. I być gotów na wszystko. Bo reżim nie podda się łatwo. Kaczyński wyślę na nas bandy uzbrojonych pałkarzy, będą chcieli nas bić i gazować. Im więcej pałek, im więcej gazu, tym musi być nas więcej.

Razem pokonamy zło z Nowogrodzkiej.

 

Poprzedni artykułMinister z PiS całował się i przytulał z półnagim facetem, a teraz szczuje na LGBT
Następny artykuł„Kaczyński umiera”. Rzecznik Mariana Banasia twierdzi, że prezes PiS ma nowotwór