Uwaga! PiS gmera przy usługach typu Airbnb. Będzie drożej

PiS, w desperackim poszukiwaniu kolejnych pieniędzy, które może ukraść ciężko pracującym ludziom, wymyślił konieczność dodatkowego opodatkowania ludzi, którzy wynajmują swoje mieszkania poprzez serwisy typu Airbnb. Co to oznacza dla nas? Podwyżkę cen!

Pretekstem do nowych podatków ma być nowy obowiązkowy rejestr wszystkich, którzy wystawiają swoje mieszkania, domy i domki na Airbnb. Innymi słowy osoby, które robiły to okazjonalnie, od czasu do czasu i nie miały do tej pory działalności, teraz będą musiały się rejestrować a to będzie podstawą do nowego podatku. Najpierw ministerstwo sprawdzi ile takich osób jest a potem da im nowe opłaty.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Te opłaty zostaną przerzucone na wynajmujących. Koniec z tanimi mieszkaniami na dobę czy dwie. Za nowym podatkiem kryje się też twarz lobby hotelarskiego, które naciska na rząd i samorządy aby walczyć z Airbnb. Wszystko rzekomo w trosce o nas. W rzeczywistości to my zapłacimy więcej.

Obrzydliwa jest ta władza!