Czegoś takiego jeszcze w Warszawie nie było. Plac Zamkowy i okoliczne ulice są szczelnie wypełnione osobami protestującymi przeciwko władzy PiS.

Wbrew twierdzeniom części dziennikarzy to nie jest polityka. Tym razem mamy do czynienia z prawdziwym obywatelskim protestem, zdecydowanie ponadpartyjnym. I nie ma znaczenia czy ktoś popiera Tuska, Kosiniaka-Kamysza czy Hołownię. To jest sprzeciw przeciwko wyprowadzaniu Polski z Unii Europejskiej przez nieodpowiedzialnych antyeuropejskich polityków z Kaczyńskim i Ziobrą na czele.

Reklamy

Protesty trwają dzisiaj w całej Polsce. Polacy mają dość korupcji, złodziejstwa i kłamstwa, które uprawiają politycy układu władzy. Od momentu gdy PiS przejął w nieuczciwy sposób władzę w 2015 roku, kłamiąc o Smoleńsku, kłamiąc o państwie w ruinie, kłamiąc w swoim programie wyborczym.

Dzisiaj, sześć lat później, wiemy już do czego prowadzi polityka Kaczyńskiego i kto za tym wszystkim stoi. Ujawnione rozmowy Jarosława Kaczyńskiego z rosyjskim szpiegiem stawiają całą tą formację w kręgu rosyjskiej agendy. PiS staje się jawnie antyeuropejski, co doprowadzi do usunięcia naszego kraju ze wspólnoty. Prezes PiS bezczelnie niszczy kolejne instytucje państwowe, instalując w jednej swoją kucharkę a w drugiej jakąś współpracowniczkę Ziobry. W polityce używa szantażu i przekupstwa.

Kaczyński, realizując najskrytsze marzenia Putina, skonfliktował Polskę z Europą i z USA. Dzisiaj wpycha nasz kraj w ramiona Kremla. Zniszczył też kościół katolicki, bo takiego odpływu wiernych z kościołów nie było nigdy w historii naszego kraju.

Dzisiaj Polacy stają przeciwko Kaczyńskiemu i jego marionetkom i mówią jednym głosem: DOŚĆ. Czas obalić ten nieuczciwy i skorumpowany układ. 

Poprzedni artykułPiS wykorzystuje „narodowców” Bąkiewicza i hojnie płaci. Tyle dostali z instytutu ministerstwa kultury!
Następny artykułKonfederacja odcina się od „narodowców” PiS. Korwin-Mikke: Ziemkiewicz jest sprzedajnym pismakiem, kłamał, łgał na zlecenie PiS