Poseł PiS brutalnie zaatakował Tuska: „Realizuje scenariusz wzniecania niepokojów w Polsce”

-Ta cała manifestacja, oparta na kłamstwie, pokazuje kompletną jałowość i bezsilność PO. Tusk, człowiek ciągle na etacie zagranicznej partii, Europejskiej Partii Ludowej, za otrzymywane w Brukseli pieniądze realizuje scenariusz wzniecania niepokojów w Polsce – stwierdził Janusz Śniadek.

Śniadek, niegdyś przewodniczący karłowatej „Solidarności” a dziś poseł PiS Najwyraźniej postanowił o sobie przypomnieć. I zrobił to w sposób przyjęty w Zjednoczonej Prawicy, atakując w wulgarny sposób Donalda Tuska.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Namiestnik Berlina w Polsce próbuje realizować niemieckie interesy i podporządkowywać Polskę w gruncie rzeczy Niemcom, bo to Niemcy dominują w Unii Europejskiej. Być może druga intencją Tuska jest to, by zahamować szybki rozwój Polski, bo silna gospodarczo Polska oznacza większą niezależność, samodzielność także polityczną – opowiadał Śniadek.

– To pokazuje skalę upadku i stoczenia się tego człowieka – przekonywał poseł PiS.

I jak z nimi rozmawiać?