Politycy PiS kłamią jak najęci cały czas. I kiedy mówią, że nie będzie żadnego Polexitu, to znaczy że stanie się dokładnie odwrotnie. Do wyjścia Polski z Unii Europejskiej zostało maksymalnie kilka lat. Jeśli Jarosław Kaczyński pozostanie u władzy, z nasz kraj wyjdzie ze wspólnoty szybciej niż ktokolwiek się spodziewa.

Polexit jest faktem. Im bardziej politycy PiS pokroju Kaczyńskiego, Dudy i kłamcy Morawieckiego będą krzyczeć o tym, że Polska zostaje w Unii, tym większą pewność mamy że  z tej Unii wyjdzie. Kaczyński chce oddać nasz kraj w brudne łapy Putina. I zrobi to wcześniej niż komukolwiek się śni.

Reklamy

Dzisiaj do wyjścia z Unii Europejskiej wystarczy dzisiaj jedno polecenie prezesa do jego kucharki.

Kaczyński powiedział wyraźnie, że nie zgodzi się, aby członkostwo w Unii Europejskiej wpisać do konstytucji. I to wystarcza: prezes PiS w ten sposób potwierdził, że chce Polexitu. Bo Unia Europejska nie pozwala politykom kraść i nie pozwala zniszczyć niezależności sądów. A PiS chce by sądy były ich, żeby ukrywać złodziejstwo, korupcję i nepotyzm.

Sądy mają być dla maluczkich, a władza ma się pławić w luksusach.

Łuski spadły z oczu, maski zniknęły. PiS jest partią skrajną, agresywną, z twarzą pałkarzy Bąkiewicza i brudnym, niechlujnym strojem Kaczyńskiego. PiS jest partią antyeuropejską, złą do szpiku kości. Partią, która zniszczy polską gospodarkę i przyszłość naszych dzieci oraz wnuków.

 

Poprzedni artykułJęzykowy bełkot prezesa PiS. Jarosław Kaczyński nie wie o czym mówi
Następny artykułHorror cenowy w sklepach. Olej Kujawski już po 10 zł!