Nikt tak nie zniszczył kościoła jak PiS

To ostatnie dostatnie lata a może miesiące dla kościoła katolickiego. Jarosław Kaczyński uwikłał hierarchów w sprawy polityki i doprowadził do bezprecedensowego odpływu wiernych. Według kościelnych statystyk z kościoła zniknęło ponad 80% osób. Nie napływają nowi, bo dzieci i młodzież w zasadzie zakończyła religię. W ten sposób kościół znika z Polski.

Reklamy

Kościół się jeszcze trzyma, jeszcze ma pieniądze, jeszcze starsi ludzie chodzą na msze. Ale to już upadek. Widać to wyraźnie także po licznie powołań. Do kilkunastu seminariów nie zgłosił się nikt. Trzeba je będzie zamknąć.

Kościół katolicki, który przez tysiąc lat spajał Polskę, został w ciągu sześciu ostatnich lat zniszczony. Polityką, kłamstwem, grzechem, pedofilią. Nie ma go i nie będzie. Nigdy się nie odbuduje.

Wieszajcie więcej banerów posłów PiS, bardziej agitujcie za Kaczyńskim, dalej chrońcie pedofilię – zniknięcie szybciej niż w Irlandii, można by powiedzieć episkopatowi. Wyszliście na współpracy z partią jak Zabłocki na mydle. A Polacy Wam tego nie darują.

 

Poprzedni artykułRolnicy zostawieni sami sobie. Dramat na wsi
Następny artykuł666 to znak PiS. Antychryst Kaczyński pokazuje swoje obrzydliwe oblicze