04 grudnia 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieGiertych napisał do swoich ponad 300 tys. czytelników, co trzeba zrobić, aby...

Giertych napisał do swoich ponad 300 tys. czytelników, co trzeba zrobić, aby pokonać PiS

Co trzeba zrobić, aby opozycja wygrała wybory

Mecenas Roman Giertych, najpopularniejszy polityk na Twitterze, poprosił swoich czytelników o wsparcie, które pozwoli opozycji wygrać wybory.

Reklamy

Oto jego list opublikowany na profilu na Facebooku.

„Szanowni Państwo!
Wiele razy pytaliście Państwo co można zrobić, aby wreszcie ten PiS upadł. Za dwa lata najpóźniej mamy wybory. Do tego czasu musimy wygrać rywalizację w sieci z PiS na portalach społecznościowych.
O ile na Facebooku i Twitterze siły opozycyjne przeważają, to na YouTube od dawna wygrywa PiS. Dlatego proszę moich wszystkich Szanownych Czytelników, którzy przez lata śledzili mnie na tym profilu o pomoc. Bardzo dużo zależy od Państwa aktywności.
Proszę Państwa po pierwsze o subskrypcję mojego kanału na YouTube, a następnie proszę o kopiowanie linków do każdego filmu i umieszczanie ich na forach Facebooka, Twittera i YouTube. Musimy dotrzeć z przekazem do wszystkich użytkowników! To samo proszę robić z kanałem Radosława Sikorskiego.
Dzisiaj nagrałem film o tym, jak PiS doprowadza miliony ludzi do ubóstwa wywołując drożyznę. Bardzo mi zależy, aby ten film dotarł również do elektoratu PiS. Wrzucajcie go Państwa na ich fora!!!
To jest udział w konkretnej walce i apeluję o wzięcie w niej udziału. Za dwa lata media społecznościowe muszą stanowić strefę prawdy! Od tego będzie zależeć wynik wyborczy.
Roman Giertych
PS Moi subskrybenci na YouTube niedługo otrzymają prezent w postaci nagranego przeze mnie audiobooka z mojej książki „Kariera prokuratora Żółcia” wraz z autorskimi komentarzami do każdego rozdziału.”

źródło: Facebook

Musisz o tym wiedzieć!