Jarosław Kaczyński fatalnie wypadł w wywiadzie w RMF FM. Krzysztof Ziemiec mimo całej spolegliwości wobec prezesa wydobył z niego kilka stwierdzeń, które odbiły się szerokim negatywnym echem w społeczeństwie. Oto kilka wybranych komentarzy:

“jest upośledzonym małym człowieczkiem żyjącym w bańce, tego dzbana przerasta podstawowa czynność jak zrobienie zakupów” – to jeden z głosów.

Reklamy

“Kaczyńskiemu PRL nie podobał się tylko dlatego że nie był wtedy u władzy.” – dodaje inna osoba.

“Kaczor mentalnie jest w czasach początków komuny. Jemu się w głowie nie mieści, że Polak chciałby mieć swoją firmę i odnosić sukcesu w Polsce i Europie. Jego myślenie nie wychodzi poza jedną uliczkę na Żoliborzu.
Niestety gdy tak mocno upośledzony człowiek rządzi całym krajem powstaje tragedia narodowa na olbrzymią skalę…” – czytamy dalej.

“Jarosław nie jest problemem. Tego rodzaju kreatury znajdą się zawsze i wszędzie. I będą miały żądzę władzy, którą zechcą realizować swoimi psychopatycznymi metodami. Problemem jest to, że w polskim społeczeństwie, w 21 wieku jest bardzo wielu ludzi, do których narracja takiego osobnika trafia, którym to odpowiada, którzy uważają to za dobre u słuszne. Czy to jest zasługa 50 lat PRL, który wykorzenił z tego społeczeństwa etos pracy, moralność i rozsądek, czy to wpływ Niemców, którzy wymordowali intelektualne elity, czy to genetyczna specyfika – nie wiem. Pewnie wszystko to na raz.
Ale dopóki się to nie zmieni, to zawsze znajdzie się taki osobnik, który wykorzysta podatność takiego społeczeństwa. Zwłaszcza, że dodatkowo ta część społeczeństwa, która to rozumie jakkolwiek to z kolei jest pasywna i zdezorganizowana.

Jednym słowem – autobus kierowany przez wariata, któremu połowa pasażerów bije brawo a druga połowa patrzy w okna i nie interesuje się, dokąd zajedzie. O ile w ogóle zajedzie.
Wydaje się, że faktycznie najrozsądniej zrobili ci, którym udało się wyskoczyć z tego domu wariatów na kółkach… Jedyne dobre w tym jest to, że ci najbardziej zadowoleni pasażerowie stoją najbardziej z przodu i to oni najbardziej będą pokrzywdzeni kiedy już kierowca jebnie w drzewo”- napisał internauta.

Dużo prawdy w tych słowach – dlatego Jarosław Kaczyński musi odejść. Nie jest liderem ani przywódcą XXI wieku, mentalnie pozostał w komunie.

źródło: Wykop.pl

Poprzedni artykułLudowcy chcą pomocy międzynarodowej i dziennikarzy na granicy. Dzisiaj Łukaszenka kształtuje politykę informacyjną
Następny artykułGwiazda TVP jest synem konfidenta SB. Kłeczek senior chciał szpiegować NATO