Okazuje się, że człowiek, który ciężko pracuje i stara się tworzyć PKB tego kraju, jest w oczach Jarosława Kaczyńskiego cwaniakiem. Tak bezczelnego ataku na kilka milionów Polaków nie było w historii po 1989 roku jeszcze nigdy.

Przedsiębiorcy to sól tej ziemi. To dzięki ich działaniom powstają miejsca pracy, to dzięki milion małych firm rozwija się gospodarka i tworzy się narodowy kapitał. To dzięki tym wszystkim ciężko pracującym codziennie ludziom w Polsce jest dzień po dniu lepiej, chyba że do władzy przyjdą złodzieje oraz idioci. A można odnieść wrażenie, że tak jest teraz.

Reklamy

Jarosław Kaczyński jest albo niespełna rozumu albo, czego nie można wykluczyć, w głębi serca jest po prostu komunistą. Człowiekiem, który nienawidzi własności prywatnej i niezależności od władzy.

Dlatego ten człowiek, ogarnięty żądzą władzy i nienawiścią do ludzi, musi od tej władzy zostać odsunięty i rozliczony a potem surowo ukarany jako przykład odstraszający innych. Kaczyński doprowadził Polskę do gospodarczej ruiny. Zniszczył też kościół i związki między ludźmi.

Trzeba go natychmiast odsunąć od władzy.

Poprzedni artykułPiS dogadał się z PiS. I będzie rekonstrukcja rządu
Następny artykułLudowcy chcą pomocy międzynarodowej i dziennikarzy na granicy. Dzisiaj Łukaszenka kształtuje politykę informacyjną