Opinia: Trzecią kadencję Kaczyński musi spędzić w więzieniu. Z Morawieckim i Dudą

Jarosław Kaczyński musi zostać natychmiast odsunięty od władzy a do działania powinna przystąpić specjalna komisja śledcza ds. afer PiS i Solidarnej Polski. Swoją trzecią kadencję prezes PiS powinien spędzić w więzieniu, odpowiadając za zniszczenie kraju, próbę wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej oraz próbę przeprowadzenia zamachu stanu.

Tak dla trzeciej kadencji PiS ale w więzieniu to moralny obowiązek dla wszystkich Polaków. Nasz kraj znalazł się w bardzo niebezpiecznej sytuacji. Osłabiony wewnętrznie, w kryzysie gospodarczym, pozbawiony ochrony wojskowej i służb specjalnych, które są zniszczone gierkami polityków, pozbawiony sojuszników, jest łatwym celem.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Celem spekulantów i obcych wpływów, na które PiS najwyraźniej pozwala. Zniszczenie edukacji, gospodarki, armii oraz jedności narodu oraz doprowadzenie do największego kryzysu Kościoła w jego tysiącletniej historii w Polsce to najpoważniejsze zbrodnie, jakie można popełnić przeciwko naszemu krajowi. I za to wszystko odpowiada Kaczyński.

Trzecia kadencja PiS ale w więzieniu to nie tylko hasło, to powinien być program całej, zjednoczonej opozycji. Dzisiaj nie ma znaczenia elektorat, dzisiaj liczy się premiera za zgodne działanie i jedność oraz skuteczność. Przeciwnik kłamie, manipuluje, nasyła służby, ucieka się do podsłuchów i zastraszania oraz przekupstwa. Przeciwko takim metodom można użyć tylko jednego: prawdy.

Za afery PiS odpowiadać będą nie tylko politycy ale też współwinni: propagandziści, szefowie instytucji i spółek, oraz wszyscy, którzy wspierali tą machinę kłamstwa, obłudy i manipulacji. Imperium zła PiS w całości musi zostać ukarane i to jak najsurowiej. Aby nigdy w przyszłości nikomu do głowy nie przyszło próbować zdobyć i utrzymać władzy takimi metodami.

Polska jest w ruinie, z winy Kaczyńskiego.