Jarosław Kaczyński musi zostać natychmiast odsunięty od władzy a do działania powinna przystąpić specjalna komisja śledcza ds. afer PiS i Solidarnej Polski. Swoją trzecią kadencję prezes PiS powinien spędzić w więzieniu, odpowiadając za zniszczenie kraju, próbę wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej oraz próbę przeprowadzenia zamachu stanu.

Tak dla trzeciej kadencji PiS ale w więzieniu to moralny obowiązek dla wszystkich Polaków. Nasz kraj znalazł się w bardzo niebezpiecznej sytuacji. Osłabiony wewnętrznie, w kryzysie gospodarczym, pozbawiony ochrony wojskowej i służb specjalnych, które są zniszczone gierkami polityków, pozbawiony sojuszników, jest łatwym celem.

Celem spekulantów i obcych wpływów, na które PiS najwyraźniej pozwala. Zniszczenie edukacji, gospodarki, armii oraz jedności narodu oraz doprowadzenie do największego kryzysu Kościoła w jego tysiącletniej historii w Polsce to najpoważniejsze zbrodnie, jakie można popełnić przeciwko naszemu krajowi. I za to wszystko odpowiada Kaczyński.

Reklamy

Trzecia kadencja PiS ale w więzieniu to nie tylko hasło, to powinien być program całej, zjednoczonej opozycji. Dzisiaj nie ma znaczenia elektorat, dzisiaj liczy się premiera za zgodne działanie i jedność oraz skuteczność. Przeciwnik kłamie, manipuluje, nasyła służby, ucieka się do podsłuchów i zastraszania oraz przekupstwa. Przeciwko takim metodom można użyć tylko jednego: prawdy.

Za afery PiS odpowiadać będą nie tylko politycy ale też współwinni: propagandziści, szefowie instytucji i spółek, oraz wszyscy, którzy wspierali tą machinę kłamstwa, obłudy i manipulacji. Imperium zła PiS w całości musi zostać ukarane i to jak najsurowiej. Aby nigdy w przyszłości nikomu do głowy nie przyszło próbować zdobyć i utrzymać władzy takimi metodami.

Polska jest w ruinie, z winy Kaczyńskiego.

Poprzedni artykułZłe wieści dla Polaków. Ceny prądu, gazu, paliwa i ogrzewania znowu w górę bo Kaczyński się upiera, żeby nie obniżać podatków
Następny artykułRusza akcja zmianą premiera? Ten sam numer co z Szydło