07 grudnia 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieUjawniamy: szokujące zachowania premiera. Zajmuje się wyłącznie promocją swojej osoby i pozytywnym...

Ujawniamy: szokujące zachowania premiera. Zajmuje się wyłącznie promocją swojej osoby i pozytywnym wizerunkiem

Mateusz Morawiecki jest bezpośrednio zaangażowany w kreowanie swojego pozytywnego wizerunku i kreowanie wizerunku tematów, którymi się zajmuje rząd PiS. Zamiast pracować na rzecz Polaków, premier bawi się z kolegami w prowadzenie agencji PR. Jest to szokujące zachowanie premiera i wiele mówi o jego kompetencjach, które najwyraźniej są w najważniejszych dla nas obszarach zerowe.

Mateusz Morawiecki bezpośrednio koordynuje, zleca i podejmuje decyzje dotyczące swojego wizerunku! 

Reklamy

Premier Polski, człowiek, który powinien myśleć 24h na dobę o tym jak ten kraj rozwijać, jak budować lepszą przyszłość dzieci i młodzieży, jak pomóc firmom i je rozwijać, pochłonięty jest tysiącami spraw związanych z własnym wizerunkiem.

Pokazują to e-maile Dworczyka. Oto w ujawnionym liście Wojciecha Surmacza do Mateusza Morawieckiego możemy przeczytać:

W załączniku raport z monitoringu płacy minimalnej wg. PiS. Wczoraj przegrywaliśmy – ponad 56 proc. stanowiły publikacje wywołujące wśród ok. 400 tys. Polaków.
Dziś audytorium (grupa do której dotarła ta informacja) wzrosło już do 1,2 mln Polaków, ale wzrosła też liczba publikacji ze 140 do 200. Ten przyrost to głównie publikacje pozytywne, dlatego proporcje się odwróciły – pozytywne stanowią ok. 50 proc. a negatywne niespełna 40 proc.
Gorzej jest na TT – tam panuje niesamowity hejt. Ponad 90 proc. to informacje negatywne. Trzeba tam wzmocnić pozytywny przekaz. Pocieszające jest, że TT to niespełna 8 proc. wszystkich informacji na temat płacy minimalnej wg PiS – pisze Surmacz do Morawieckiego.

Ci ludzie są obrzydliwi a zachowanie premiera nie przystoi ani urzędowi ani powadze państwa polskiego. Ten człowiek szkodzi Polakom i musi odejść oraz zostać rozliczony.

Musisz o tym wiedzieć!