Szokujące sceny rozegrały się wczoraj w Warszawie. W czasie protestów przeciwko PiS doszło do napadu na spokojnie protestującego mężczyznę. Agresywny funkcjonariusz rzucił się na mężczyznę i powalił go na ziemię a następnie dusił. Wszystko zarejestrowały kamery m.in. Włodka Ciejki. Internauci przypuszczają, że funkcjonariusz był pod wpływem środków zwiększających agresję.

Chyba coś na agresję dają – napisała jedna z osób komentujących film. Przecież to od lat stosowane jest. ZOMO też szprycowano środkami odurzającymi przed akcjami – dodał kolejny internauta. Czy ten kulson był naćpany? – pyta Michał Dunajewski.
Od 2015 roku to już nie ma nic wspólnego z żadną Policją, to nawet obok Milicji nie stało, to sadystyczne, upartyjnione, granatowe gówno, hańbiące godło naszego kraju, powinno zmienić nazwę na Pobicja. – napisał Łukasz.
Coś jest bardzo nie tak ze szkoleniami, dowódcami albo ludźmi, których przyjmujecie.
Nie chcę wierzyć, że padły rozkazy by atakować ot tak obywateli – dodał kolejny internauta.
Braki kadrowe nie mogą być usprawiedliwieniem dla przyjmowania do pracy wszelkiego rodzaju bandytów i degeneratów z problemami psychicznymi nie panujących nad agresją – to kolejny komentarz do filmu.
Przekroczenie uprawnień a nawet i czynna napaść na człowieka. Jakie były powody takiej interwencji? Czy tak dziś zatrzymoje się obywateli niestawiajacych oporu ? Czy Policjant ma problem z emocjami ? Co na to przełożeni – piszą komentujący.

Reklamy

Jak widać z komentarzy, Polacy zaczynają policję traktować jako wrogą wobec narodu. To się nie może dobrze skończyć!

Policjant nie tylko rzucił się na protestującego ale również dusił go – doskonale widać to na filmie.

Poprzedni artykułTrafne! Morawiecki niszczący Unię Europejską. Tak go widzą w Holandii
Następny artykułPotężny problem Morawieckiego. Ojciec Marie Le Pen nazywał komory gazowe „detalem historii”