04 grudnia 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieDesperacja Morawieckiego. Komentarze po wypowiedzi premiera o III wojnie światowej

Desperacja Morawieckiego. Komentarze po wypowiedzi premiera o III wojnie światowej

Dzisiaj Morawiecki straszy III wojną światową z UE, jutro Kaczyński i Błaszczak mają zaprezentować „ustawę o obronie ojczyzny”. Zarządzanie strachem i tworzenie wrażenia obrony oblężonej twierdzy, to to w czym prezes czuje się najlepiej. One umie rządzić jedynie przez konflikt – napisała jedna z internautek, komentując strachliwe wypowiedzi premiera.

  • Czy ktoś już poinformował Kaczyńskiego, że Morawiecki zapowiada III wojnę światową? Bo południe już dawno minęło, czas żeby się dowiedział.
  • Morawiecki straszy Unię III Wojną Światową, Duda od Kacperka chce podpalać Europę, Kaczyński z Błaszczakiem coś pitolą o nowej ustawie obronnej. — Ci ludzie stracili instynkt samozachowawczy lub uwierzyli we własną propagandę. Źle skończą, a my razem z nimi.
  • Premier Morawiecki nagrany w „Sowie” mówił coś o wojnie, jako najlepszym sposobie. Okazuje się, że jest mocno przywiązany do tej teorii. To są niebezpieczni szaleńcy.
  • Jest poniedziałek, wczesny poranek, a Mateusz Morawiecki już grozi III wojną światową. Tydzień zaczął się jak u Hitchcocka. Zmieszanego z Bareją.
  • Morawiecki straszy III wojną światową na linia PL-EU. Przypomnę. Mamy kosę z Czechami, Niemcami, z USA, a żeby tego było mało, to szykuje się nam wojna z Białorusią. Mam pytanie do polskiego rządu. Czy ten genialny plan wojenny przewiduje choć jednego sojusznika?
  • Szambo wybiło. Premier Morawiecki w wywiadzie dla Financial Times przyrównuje działania Komisji Europejskiej do rozpoczęcia III wojny światowej. Bredzi też o „pistolecie przystawianym do głowy”. Złodziej krzyczy łapać złodzieja!
  • Wojna,wojna i jeszcze raz wojna. Hybrydowe już były,więc Morawiecki podrzuca widmo III wojny światowej. Absurdalne?Tak, ale elektorat zmobilizowany.Podwójna demoralizacja, władzy i społeczeństwa – to sedno problemu.I ta demoralizacja postępuje,wszak na wojnie cel uświęca środki.
  • Premier Morawiecki mówi o III wojnie światowej, jednocześnie spotyka się ze skrajnie prawicową Marine LePen, a jego obóz wspiera finansowo nacjonalistów Bąkiewicza. To przestaje być zabawne, gdy o wojnie mówią ludzie pełni nienawiści, dla własnych korzyści gotowi rozpętać piekło.
  • Piotr Duda o podpaleniu Europy, Mateusz Morawiecki o III wojnie światowej. Zamiast ugaszenia pożaru, podsycanie go benzyną. Bo oni wycofać się nie mogą. Za daleko zabrnęli w łamaniu prawa. Zbyt wielu. Oni chcą bezkarnie kraść, bez końca i bez odpowiedzialności.
  • Morawiecki powie każdą głupotę, byleby go Kaczyński nie wyrzucał z funkcji premiera. Desperacja!

Musisz o tym wiedzieć!