Milionowe zarobki, okradanie państwa na miliardy złotych i bezkarność. To marzenie układu władzy, który atakuje obecnie ostatnią przeszkodę, czyli niezależne sądy. Po ich zniszczeniu kraść będą mogli już bez ograniczeń. To jest prawdziwy cel działania tego układu.

Atak na sądy jest inspirowany przez ludzi, którzy dzisiaj mogą być jeszcze skazani, boją się więzienia. Wystarczy przypomnieć sprawę Anny Zalewskiej, zamieszanej w aferę z kradzieżami darów z PCK, czy Beaty Kempy i darów dla dzieci z Syrii. To jest prawdziwy powód, dla którego oni chcą zniszczyć ostatnie demokratyczne narzędzia kontroli i dlatego tak zawzięcie atakują Unię Europejską.

Reklamy

To im i ich sprzymierzeńcom najbardziej zależy na atakowaniu wolnych mediów. Żeby już nikt nie dowiedział się o okradaniu państwa i ludzi, o ich gigantycznych zarobkach. Chcieliby aby bezkarnie wyprowadzać miliardy złotych bez żadnej kontroli. Marzy im się całkowita bezkarność.Dzisiaj Polacy jeszcze mogą się dowiedzieć, jakie są przewiny władzy, dowiadują się codziennie o aferach kolejnych polityków. Ale nie w smak PiS-owi TVN, który chcieli zlikwidować. Nie podobają im się Wieści24.pl, które codziennie informują o aferach władzy i prowadzą listę afer.

Maski opadły. Nie chodzi o patriotyzm, sprawiedliwość czy wolność. Im chodzi o kasę. Chcą kraść do woli. I dlatego tak zawzięcie atakują sądy i media. Dlatego tak nienawidzą Unii Europejskiej. Są gotowi do najgorszej podłości, byleby tylko się nachapać, ukraść i wziąć jak najwięcej.

 

Poprzedni artykułMorawiecki do Dworczyka jak Stalin do Berii. “Znaleźć motyw i wskazać winnych”
Następny artykułTusk ostro o Morawieckim: W polityce głupota jest przyczyną większości poważnych nieszczęść.