Polacy pytają Kaczyńskiego: kto ukradł nasze 770 miliardów złotych?

Jarosław Kaczyński idąc na konflikt z Unią Europejską pozbawił Polaków 770 miliardów złotych. Teraz Polacy pytają go gdzie są nasze pieniądze. I mają do tego pełne prawo.

Układ władzy, który oszukuje społeczeństwo i zarabia miliony nieuczciwie żerując na zdrowej tkance społeczeństwa ma interes w tym, żeby jak najdłużej pozostać na stołkach. I to oni są winni wszystkich problemów Polski, bo zamiast je rozwiązywać zajmują się swoimi zarobkami.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Więc panie Kaczyński gdzie jest nasze 770 miliardów? Te które wasz rząd obiecał Polakom? Gdzie są pieniądze, które miały ratować miejsca pracy, zmniejszyć obciążenia budżetu? Czemu ciągle podnosicie podatki? Czemu benzyna jest taka droga? Czemu jest taka drożyzna? Czemu ceny energii idą do góry? Czemu chcecie więcej pieniędzy za gaz?

Niszczycie Polskę i nie robicie nic, żeby było tu lepiej. Tylko ciągle wam mało: wprowadzacie nowe podatki, nakładacie nowe absurdalne podatki. Chcecie żeby piwo było po 10 złotych za butelkę.

Skandaliczne działania PiS prowadzą wprost do biedy i niszczenia miejsc pracy. Polska stała się krajem w ruinie. I dlatego Kaczyńskiego trzeba natychmiast odsunąć od władzy