PiS dba nawet o swoich onanistów!

Tomasz Frątczak to działacz PiS i bliski współpracownik ministra spraw wewnętrznych Mariusza Kamińskiego. Był m.in. szefem jego gabinetu, rzecznikiem CBA i pracownikiem NIK. Wydawało się, że jego kariera skończyła się pod koniec 2016 r. gdy Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy uznał go winnym trzech wykroczeń, polegających na publicznym obnażaniu się oraz onanizowaniu na terenie jednego z warszawskich parków. Wymierzono mu karę pięciu dni aresztu. 

Reklamy

Tymczasem jak ustalili dziennikarze Onet.pl, już w 2017 r. Frątczak rozpoczął pracę w lubelskim oddziale Poczty Polskiej w dziale obronności i zarządzania kryzysowego na stanowisku zarządzania ciągłością biznesu.

Frątczak musi być niezatapialny. Zanim został rzecznikiem CBA był szefem gabinetu politycznego Mariusza Kamińskiego. To właśnie wiedza z tych czasów musi sprawiać, że niezależnie od grożącej kompromitacji medialnej dawni koledzy dbają o skazanego onanistę.

źródło: Onet.pl

Poprzedni artykułMaile prawdy pogrążają rząd Morawieckiego. PiS zniósł obowiązek noszenia maseczek w maju 2020 r., aby pomóc Dudzie wygrać wybory
Następny artykułPoseł PiS ukradł beczkę spirytusu. To bliski przyjaciel Kaczyńskiego