04 grudnia 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaPolityka krajowaPiSSkazany za publiczne onanizowanie się w parku, były rzecznik Mariusza Kamińskiego, dostał...

Skazany za publiczne onanizowanie się w parku, były rzecznik Mariusza Kamińskiego, dostał intratną posadę w Poczcie Polskiej

PiS dba nawet o swoich onanistów!

Tomasz Frątczak to działacz PiS i bliski współpracownik ministra spraw wewnętrznych Mariusza Kamińskiego. Był m.in. szefem jego gabinetu, rzecznikiem CBA i pracownikiem NIK. Wydawało się, że jego kariera skończyła się pod koniec 2016 r. gdy Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy uznał go winnym trzech wykroczeń, polegających na publicznym obnażaniu się oraz onanizowaniu na terenie jednego z warszawskich parków. Wymierzono mu karę pięciu dni aresztu. 

Reklamy

Tymczasem jak ustalili dziennikarze Onet.pl, już w 2017 r. Frątczak rozpoczął pracę w lubelskim oddziale Poczty Polskiej w dziale obronności i zarządzania kryzysowego na stanowisku zarządzania ciągłością biznesu.

Frątczak musi być niezatapialny. Zanim został rzecznikiem CBA był szefem gabinetu politycznego Mariusza Kamińskiego. To właśnie wiedza z tych czasów musi sprawiać, że niezależnie od grożącej kompromitacji medialnej dawni koledzy dbają o skazanego onanistę.

źródło: Onet.pl

Musisz o tym wiedzieć!