PSL żąda obniżenia marż Orlenu. Paliwo jest za drogie!

Ludowcy przedstawili w Sejmie projekty, które mają sprawić, że spadną ceny. Jednym z nich jest obniżenie marż Orlenu. Dzięki temu pomysłowi Polacy będą mieli tańsze paliwo.

Proponujemy: obniżkę akcyzy i marży Orlenu na paliwo czy niższy VAT na energię elektryczną – mówił dzisiaj w Sejmie Miłosz Motyka z PSL. Partia Władysława Kosiniaka-Kamysza przypomina, że do obniżki cen wystarczy odwaga i odpowiedzialność. Tymczasem Polacy codziennie są okradani przez inflację i wysokie podatki.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wysokie ceny mogą cieszyć tylko PiS, bo na tym rząd najlepiej zarabia. Z tych pieniędzy, wyjętych z kieszeni Polaków, mogą sobie fundować wysokie pensje i wydawać na niepotrzebne i bardzo drogie szkodliwe projekty.

PiS się beztrosko bawi a tymczasem sytuacja polskich rodzin jest coraz trudniejsza. Inflacja wynosi już 6,8% a to oznacza, że spirala utraty wartości naszych pieniędzy rozkręca się. Będzie jeszcze gorzej. To efekty tragicznych dla gospodarki decyzji Jarosława Kaczyńskiego.

Ludowcy żądają obniżenia podatków i obniżenia marż m.in. na paliwo i gaz.