Michał Dworczyk urządzał sobie z kolegami z rządu kpiny z bezpieczeństwa na drogach. W ch, ujawnionych właśnie e-mailach możemy przeczytać, jak sprawa bezpieczeństwa traktowana jest przez polityków PiS. Temat służy im wyłącznie do budowania wizerunku i zdobywania punktów poparcia, za nic mają dobro Polaków.

Najbardziej wstrząsająca jest wypowiedź Dworczyka na temat prędkości: “Kto zgłosi poprawkę aby wyciąć ten idiotyczny przepis o o zabraniu prawa jazdy za przekroczenie prędkości o 50 na terenie zabudowanym”.

Reklamy

W ten sposób minister Dworczyk i jego kumple kpią z pamięci ofiar wypadków, spowodowanych przez szaleńców za kierownicą. Przekroczenie prędkości i niedostosowanie jej do warunków to jedne z głównych przyczyn wypadków śmiertelnych w Polsce. Dworczyk kpi ze wszystkich, którzy zginęli na przejściach dla pieszych, kpi z ofiar nieodpowiedzialnych kierowców.

Cała ta korespondencja jest zresztą obrzydliwa! Pokazuje, że sprawy najważniejsze dla społeczeństwa, są traktowane w sposób instrumentalny. W tej obrzydliwej grze uczestniczy m.in. Patkowski, następna podejrzana postać z rządu.

Kolesie urządzają sobie żarty z bezpieczeństwa.

“Idiotyczny przepis o zabraniu prawa jazdy za przekroczenie prędkości o 50 na terenie zabudowanym”. Wg Dworczyka i innym w tym towarzystwie (nikt nie zaprotestował !) jeżdżenie 80 tam gdzie obowiązuje 30, jeżdżenie 100 tam gdzie obowiązuje 50 to nic idiotycznego, idiotyczne jest zabieranie mordercom prawa jazdy. Oczywiście Patkowski nadstawi dupę i “weźmie to na siebie”. Co za gnoje – skomentował to jeden z internautów.

Poprzedni artykułIlość drobnych dokuczliwych kradzieży rośnie. To efekt biedy, wprowadzanej przez PiS
Następny artykułTo jest klasa i konsekwencja. Dyrektor liceum Śniadeckiego odmówił przyjęcia orderu od Dudy