Skandaliczne zachowanie Ryszarda Terleckiego. Wyzwał kobietę spotkaną w sklepie od kretynek. Poszło o traktowanie kobiet.

Ocena zachowania wicemarszałka Sejmu i jednego z najbliższych współpracowników Kaczyńskiego jest jednoznaczna: chamstwo i arogancja w najczystszej postaci.

Reklamy
Terlecki mowi do kobiety per kretynko. Ile czasu tacu ludzie będą dewastowali polską politykę. Ściek – skomentował to jeden z internautów. 10.327 głosów zdobył do sejmu Terlecki i uznał, że upoważnienia gobto do nazywania kobiet kretynkami – napisała inna osoba. 
Terlecki publicznie ubliża kobiecie w galerii handlowej nazywając ja kretynka. Zaczęło się od „spieprzaj dziadu” Kaczyńskiego, i pogarda do obywateli nadal trwa – to kolejny komentarz. 
„Kretynko”. W imieniu polskiego państwa, do polskich kobiet przemówił wicemarszałek polskiego Sejmu. Idź, spójrz w oczy swojej córce, człowieku… – pisze internauta o zachowaniu Terleckiego.
Gdzie są dziennikarze obrońcy Kempy za powiedzenie o tłustych włosach??? Terlecki wyzywa publicznie kobietę od kretynek i co? – pyta komentatorka. 
Wiedza o tym, że Terlecki zachowuje się po chamsku jest powszechna. Tylko w pisowskim państwie ktoś taki może pełnić funkcje publiczne.
Nagranie ujawniła Barbara Nowacka. Jest wstrząsające.

Poprzedni artykułZiemkiewicz: Podejrzewam, że Antoni Macierewicz jest pederastą
Następny artykułTVP i pedofilia? Prezenter musi zeznawać ws. 12-letniej dziewczynki z Tajlandii