Apel do opozycji: czas na Rząd Ocalenia Narodowego.

Donald Tusk, Władysław Kosiniak-Kamysz, Włodzimierz Czarzasty i kilku rozsądnych polityków Konfederacji są w stanie stworzyć techniczny rząd, który przygotuje nowe wybory. Zupełnie realne i możliwe jest wyjęcie kilkunastu posłów Kaczyńskiemu, w zamian za obietnicę abolicji i wolność.

Rząd Ocalenia Narodowego jest dzisiaj jedyną logiczną możliwością działania dla opozycji. Siedzenie na wygodnych stołkach i obserwowanie niszczenia gospodarki i mordowania niewinnych kobiet, to działanie samobójcze. Nastroje w Polsce się radykalizują a sytuacja jest coraz bardziej napięta.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Nie można czekać, aż będą kolejne ofiary. Nie można bezczynnie obserwować, jak Kaczyński zażyna gospodarkę. Przejęcie władzy, uruchomienie szerokiego programu rozliczeń, komisji ds. zbrodni przeciwko Polakom to plan minimum.

Tusk, Kosiniak-Kamysz i Czarzasty potrafią się dogadywać. Cokolwiek o nich mówić, to ludzie rozsądni i mający szerokie umiejętności polityczne. Trzeba działać. Kto nie idzie do przodu ten się cofa.

Dzisiaj w Polsce istnieje oczekiwanie mocnego rozliczenia Kaczyńskiego i jego partii, razem z Ziobrą. Legitymacja społeczna będzie.  Potrzeba tylko pomysłu, woli i działania. Skutecznego, silnego, zdecydowanego.

Tych kilkunastu sprawiedliwych się znajdzie. Dajcie im tylko szansę się ujawnić. Znacie się doskonale. Wiecie jak to działa. Do roboty panowie, na koń!