Ceny nowych i używanych samochodów drastyczne w górę. Powodem polityka PiS

Dla Polaka nowy samochód to coraz bardziej odległe marzenie. W ciągu kilku ostatnich lat nawet najtańsze nowe modele podrożały o kilkanaście tysięcy złotych a ceny stale idą w górę. PiS opowiada w tym czasie kłamstwa o rosnących zarobkach, ale to wszystko nieprawda.

Polacy jeżdżą coraz starszymi samochodami. Średnia wieku pojazdu to kilkanaście lat. I będzie jeszcze gorzej, bo wraz ze wzrostem cen aut nowych, używane też poszły mocno w górę. Kto kupił samochód rok – dwa lata temu wygrał los na loterii. Dzisiaj nie tylko jest drogo ale i trudno coś kupić – donosi RMF FM.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Rosną ceny paliw. Tak zwany czempion narodowy czyli Orlen zdziera z kierowców ile może, bo jest polityczna zgoda na utrzymywanie wysokich cen. Paliwo przekroczyło 6 złotych za litr. To zgroza!

Sytuacja z cenami na rynku samochodowym będzie jeszcze gorsza, ostrzegają analitycy. Wszystko w imię realizacji programu centralizacji państwa i okradania Polaków z ostatnich oszczędności. Ekspertów nie chcą słuchać, wolą wdrażać swój program “Polska w ruinie”.

Niszczyć potrafią. Jedynie niszczyć.