Wicemarszałek Sejmu, Ryszard Terlecki nazwał kretynką jedną z kobiet, która powiedziała mu prosto w oczy, co sądzi o polityce PiS. Spotkał się jednak z ciętą ripostą.

– Jedno wiem na pewno, nie szanuje on kobiet. Człowiek na poziomie nie odezwałby się w ten sposób do kobiety – oceniła w rozmowie z Onetem pani Joanna, bohaterka całej historii.

– Zobaczyłam marszałka i pomyślałam, że drugi raz taka okazja może mi się nie trafić. Uważam, że mamy prawo podejść do jakiegoś polityka i wyrazić swoje zdanie. Chciałam wyrazić swoje zdanie na temat tego co dzieje się w kraju. Nie podoba mi się to bardzo. Zwłaszcza to jak zostały potraktowane kobiety – dodała.

Reklamy

– Myślę, że pan Terlecki mnie nie przeprosi i że to będzie przedstawiane jako napaść na niego. Jedno wiem na pewno, nie szanuje on kobiet. Człowiek na poziomie nie odezwałby się w ten sposób do kobiety – podsumowała fatalne zachowanie Terleckiego.

Poprzedni artykułUlubiony prawnik TVP kontra kobiety. „Gazeta Prawna”: Zofia będąc żoną Smoktunowicza wielokrotnie doświadczała poniżania i bicia
Następny artykułTusk mocno: „AntyPiS, to najbardziej pozytywny program polityczny w historii od 89 roku”