Zbigniew Ziobro ma pecha. Nie wyszła mu reforma sądownictwa, bo jest gorzej niż było. Później NIK ujawnił gigantyczne przekręty w funduszu niesprawiedliwości. Teraz, na domiar złego, nadział się na potężną i celną ripostę jednego z bardziej rozpoznawalnych internautów.

Ziobro w swoim wpisie w sieci wspomniał niezłomnego sędziego, Józefa Medyka. Sędziego, który w stanie wojennym orzekał wbrew linii władzy. Sędzia został za karę odsunięty od orzekania – napisał Ziobro.

Reklamy

Tak jak wy dziś odsuwacie tych sędziów, którzy skasują niezgodnie z linią władzy. Ślepy, k…, jesteś ż jesteście grupą rekonstrukcyjną PRL? – odpowiedział mu Bezczelny Lewak.

Prosto między oczy. Brawo! Tak trzeba z tymi hipokrytami z władzy postępować. Ziobro i jego kolesie odsuwają dzisiaj niewygodnych sędziów tak samo , jak w stanie wojennym robiła to komunistyczna partia PZPR. Ten sam schemat działania powiela PiS i Solidarna Polska.

Poprzedni artykułJest dowód na to, że Bóg odwrócił się od Polski. Dostarczył go Szumowski
Następny artykułKaczyński bije rekordy cynizmu: każdy średnio rozgarnięty człowiek może sobie załatwić aborcję za granic