PiS ma kolejny poważny problem. Chodzi o gaz z Rosji

W weekend Rosja przestała tłoczyć gaz ziemny gazociągiem jamalskim. W efekcie Polska została zmuszona do importu gazu z Niemiec. Oto efekty katastrofalnej polityki PiS.  Grozi nam potężny kryzys energetyczny. Co na to Jarosław Kaczyński? Przezornie milczy.

Po sześciu latach rządów PiS Polska znajduje się w przededniu potężnego kryzysu energetycznego. Mimo obietnic nie zbudowano żadnych alternatywnych źródeł, które realnie mogłyby zastąpić gaz z Rosji. Zniszczono energetykę a nasz kraj kupuje coraz więcej prądu zza granicy. Rozwój nowoczesnych źródeł ogrzewania i prądu jest opóźniony o 10-20 lat i nic nie wskazuje na to, by w Polsce realnie powstała jakaś alternatywa.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Przez katastrofalną politykę PiS jesteśmy uzależnieni od Rosji. Fatalny kontrakt gazowy, którego nie przeczytał pisowski aparatczyk Jasiński (bo mu się nie chciało? bo nie miał czasu?) nie ma żadnych zabezpieczeń na taki wypadek.

I co teraz, panie Kaczyński – będziemy marznąć?