Nie milkną głosy oburzenia na plakat tak zwanego Marszu Niepodległości. Jest on pełen nienawiści i tak naprawdę stanowi polityczne wezwanie do podziałów oraz agresji – uważają internauci. Nie brakuje głosów, że za plakatem stoją propagandziści z Nowogrodzkiej.

Banda chorych popaprańców. W mieście które tyle wycierpiało przez nazistowski reżim, Wy naśladujecie tamtejsze obwieszczenia by świętować Niepodległość? Leczcie się i wytrzyjcie gile spod nosa, bo mentalnie nadal jesteście w piaskownicy. Nie dorośliście do takich wydarzeń – pisze internauta.

Reklamy

Szczuć na opozycję i Unię Europejską. Za pieniądze podatnika. Ale gdy naziolek dźgnie nożem to będą zgrywali niewiniątka. Chrześcijan i patriotów – napisał Radosław Sikorski.

Twórcy tego plakatu powinni iść siedzieć! To jest tak obrzydliwe, że aż brak słów w tej sytuacji. Zamknąć tych bandytów! – skomentował Robert Nowacki.

Jutro ci “katolicy i patrioci” postawią kropkę nad i. Pokażą swoją “radość” – dodała Ewa.

Nienawiść zamiast radości. Marsz niepodległości zmienił się w brunatny marsz nienawiści. Kto i kiedy pozwolił, by ludzie którzy niszczą nasz kraj wyszli na ulicę? – pyta internauta.

Jesteście cymbałami – krótko napisała do narodowców Ola.

To takie piękne zapraszać otwarcie nazywającą się faszystowską Forza Nuova, którą założyła wnuczka Mussoliniego chwaląca dziadka, a jednocześnie przeciwników obrzucać nazistowskimi metaforami. Dobra strategia, przylepić komuś łatkę, którą samemu nosi się z dumą – pisze Maciej Moroz.

Będziecie znów hajlować i podpalć warszawskie mieszkania? Zdemolujecie Warszawę? – pyta internauta.

Wciąż żyją ludzie, którzy pamiętają takie obwieszczenia na ulicach Warszawy i ich rodziny. Także rodziny tych, którzy oddali swoje życie za to miasto. Jak można coś takiego wymyślić???!!! To się po prostu w głowie nie mieści!!! – pyta warszawianka.

Ależ wy się lubujecie w tych nazistowskich klimatach, to jest wasza ulubiona estetyka sprzed 80 lat. Nie ma na was zgody, faszysci! – dodaje kolejna osoba.

W Warszawie, na każdym rogu są tablice upamiętniające zamordowanych ludzi, w czasie IIWŚ, jesteście psychicznie chorzy – pisze Tamara. Oni nie są chorzy. To wściekłe bydlęta, które powinny z kagańcami i na łańcuchach tkwić zamknięte w klatkach – odpowiada jej internautka.

Obrzydliwe! Brak hamulców! Przypomina naziolstwo hitlerowskich Niemiec. Ciekawe czy tak samo zdemolują Warszawę jak tamci w 44 – pisze komentujący.

 

Poprzedni artykułNowy Wał: przestępcy z PiS będą mogli zalegalizować swoje majątki.
Następny artykułZmieścisz się, śmiało. Dzisiaj kolejna miesięcznica katastrofy w Smoleńsku, której winny jest Kaczyński