Polacy komentują pełen nienawiści plakat Marszu Niepodległości. “Twórcy powinni iść siedzieć”

Nie milkną głosy oburzenia na plakat tak zwanego Marszu Niepodległości. Jest on pełen nienawiści i tak naprawdę stanowi polityczne wezwanie do podziałów oraz agresji – uważają internauci. Nie brakuje głosów, że za plakatem stoją propagandziści z Nowogrodzkiej.

Banda chorych popaprańców. W mieście które tyle wycierpiało przez nazistowski reżim, Wy naśladujecie tamtejsze obwieszczenia by świętować Niepodległość? Leczcie się i wytrzyjcie gile spod nosa, bo mentalnie nadal jesteście w piaskownicy. Nie dorośliście do takich wydarzeń – pisze internauta.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Szczuć na opozycję i Unię Europejską. Za pieniądze podatnika. Ale gdy naziolek dźgnie nożem to będą zgrywali niewiniątka. Chrześcijan i patriotów – napisał Radosław Sikorski.

Twórcy tego plakatu powinni iść siedzieć! To jest tak obrzydliwe, że aż brak słów w tej sytuacji. Zamknąć tych bandytów! – skomentował Robert Nowacki.

Jutro ci “katolicy i patrioci” postawią kropkę nad i. Pokażą swoją “radość” – dodała Ewa.

Nienawiść zamiast radości. Marsz niepodległości zmienił się w brunatny marsz nienawiści. Kto i kiedy pozwolił, by ludzie którzy niszczą nasz kraj wyszli na ulicę? – pyta internauta.

Jesteście cymbałami – krótko napisała do narodowców Ola.

To takie piękne zapraszać otwarcie nazywającą się faszystowską Forza Nuova, którą założyła wnuczka Mussoliniego chwaląca dziadka, a jednocześnie przeciwników obrzucać nazistowskimi metaforami. Dobra strategia, przylepić komuś łatkę, którą samemu nosi się z dumą – pisze Maciej Moroz.

Będziecie znów hajlować i podpalć warszawskie mieszkania? Zdemolujecie Warszawę? – pyta internauta.

Wciąż żyją ludzie, którzy pamiętają takie obwieszczenia na ulicach Warszawy i ich rodziny. Także rodziny tych, którzy oddali swoje życie za to miasto. Jak można coś takiego wymyślić???!!! To się po prostu w głowie nie mieści!!! – pyta warszawianka.

Ależ wy się lubujecie w tych nazistowskich klimatach, to jest wasza ulubiona estetyka sprzed 80 lat. Nie ma na was zgody, faszysci! – dodaje kolejna osoba.

W Warszawie, na każdym rogu są tablice upamiętniające zamordowanych ludzi, w czasie IIWŚ, jesteście psychicznie chorzy – pisze Tamara. Oni nie są chorzy. To wściekłe bydlęta, które powinny z kagańcami i na łańcuchach tkwić zamknięte w klatkach – odpowiada jej internautka.

Obrzydliwe! Brak hamulców! Przypomina naziolstwo hitlerowskich Niemiec. Ciekawe czy tak samo zdemolują Warszawę jak tamci w 44 – pisze komentujący.