Walka z dyktaturą ciemniaków. 

Z okazji Dnia Niepodległości mecenas Roman Giertych dokonał analizy motywów władzy PiS, która oficjalnie pod swoje skrzydła wzięła skrajnych nacjonalistów.

Reklamy

“W momencie, gdy wszystko się im sypie, to PiS stawia na prymitywny głupawy nacjonalizm. Zadęcie patriotyczne wokół “bitwy pod Kuźnicami”. Tak proszę państwa, takie padały słowa ze strony polityków PiS, o bitwie pod Kuźnicami, gdzie miało miejsce zdarzenie poważne, no ale do bitwy to było daleko” – mówi mecenas Giertych.

“Dlaczego mamy rozpadające się państwo? Nie dlatego, że ludzie są przeciwni temu państwu, czy brakuje patriotyzmu, bo Polacy są bardzo patriotycznym narodem. Rozpada nam się państwo, bo rządzi nami banda złodziei i nieudaczników.

W tym Nowym Ładzie, który został przyjęty, nie wiem czy Państwo wiecie, oni wprowadzają sobie abolicję od ukradzionych majątków. Będzie można zgłosić majątek, który nie ma podstaw w opodatkowanych dochodach i zalegalizować w ten sposób. Oj, na pewno wielu się ucieszyło.

To też jest świadectwo tego, że Prawo i Sprawiedliwość widzi, że te rządy się kończą, że w ten sposób próbują zabezpieczyć się przed odpowiedzialnością za oczywiste złodziejstwo. ”

 

źródło: youtube.com

Poprzedni artykułA to dobre! Morawiecki przynosi pecha!
Następny artykułOfensywa Tuska. W Europie zabiega o pomoc w sprawie granicy z Białorusią