Duda i Morawiecki to polityczni nieudacznicy. Nie potrafią zorganizować wspólnego święta 11 listopada

Ani rząd ani prezydent Andrzej nie potrafią zorganizować takich obchodów, w których uczestniczyłyby wszystkie partie polityczne. Dzisiaj twarzą państwowego marszu był p. Bąkiewicz i jego hasła – mówił dzisiaj Krzysztof Hetman w jednej ze stacji telewizyjnych.

Ludowcy uważają, że Polska jest obecnie podzielona polityką PiS, podzielone są nawet rodziny. Te konflikty niszczą społeczeństwo i osłabiają nasz kraj. Potrzebujemy jedności by skutecznie walczyć z zagrożeniami współczesnego świata. PiS jednak ich nie dostrzega i nie umie sobie z nimi poradzić.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Polacy zasługują na wspólne święto – twierdzą ludowcy. 11 listopada powinien być nie tylko dniem niepodległości ale również radości i jedności narodowej. Całego społeczeństwa, nie tylko garstki narodowców i polityków jednej partii, którzy nawet nie potrafią stanąć na czele państwowego marszu.