Jaki dalej swoje. Uznaje polską opozycję za… „pożytecznych idiotów” Putina

Politycy Zjednoczonej Prawicy chyba naprawdę nie umieją inaczej rozmawiać. Na przykład Patryk Jaki w filmie, jaki umieścił na YouTube monologuje o tym, że opozycja „dokładnie mówi to co chcą Łukaszenka i Putin”. Po czym apeluje, by… nie oglądać TVN.

– Rosja to jest profesjonalne państwo, a białoruskie służby są szkolone i przenikane przez najzdolniejszych oficerów Władimira Putina. – […] oni bardzo dobrze wiedzą, że na Litwie, cała klasa polityczna jest zjednoczona wokół obrony własnych granic. Oni wiedzą, że na Litwie nie uda się destabilizować państwa tak łatwo, jak udaje się to w przypadku Polski – tłumaczy swoim zwolennikom Jaki.

Reklamy

– Sprawdzają też dokładnie jak nie tylko zachowuje się opozycja w głosowaniu, ale czy kupuje ich narrację o biednych ludziach, którym trzeba pomóc. Na Litwie nie bardzo. W Polsce wystarczy posłuchać liderów opozycji, żeby zrozumieć, że oni dokładnie mówią to co chcą Łukaszenka i Putin – dodaje europoseł Solidarnej Polski.

Po czym Jaki przeszedł do sedna swojej wypowiedzi i zaapelował:

– Ale to by się nie wydarzyło gdybyście państwo na tych polityków nie głosowali, nie oglądali mediów takich jak TVN czy Onet – przekonuje.

Dobrze rozumiemy? Jak nie będziemy oglądali TVN i czytali Onetu, to nie będzie kryzysu na granicy z Białorusią?! Jak on na to wpadł?!