Telewizja Pisowska zwana dla żartu mediami publicznymi coraz bardziej oddala się od rzeczywistości. Mamy sytuację zupełnie jak za komuny. Telewizory pokazują, że władza odnosi same sukcesy a Polakom żyje się coraz lepiej. Kłamstwo lejące się z telewizora oblepia słabe umysły i nie pozwala ludziom zobaczyć tragicznej sytuacji naszego kraju. Za ten obrzydliwy ściek odpowiada Jacek Kurski, prezes TVP oraz jego mocodawca z Nowogrodzkiej, Jarosław Kaczyński.

TVP to nie tylko propaganda ale również ogromne pieniądze. Ściek i brudy dają okazję do olbrzymich zarobków. Opowieści o gigantycznych pieniądzach, które zarabia się na propagandzie dla PiS, krążą po Warszawie już od dawna. Szczególnie pikantna jest historyjka związana z reklamówką pieniędzy i “taśm” przynoszonych pewnemu propagandziście z siedziby jednej ze służb PiS.

Reklamy

Trzeba powiedzieć to wprost. Telewizja publiczna stała się siedzibą sił zła, medialnego szatana. Ten szatan z telewizora mami Polaków, kłamie, oszukuje, manipuluje. Robi to po to, aby politycy PiS mogli bezkarnie zarabiać miliony i wysysać życiodajne siły z naszego kraju. Szatan z Woronicza ma twarz złą, obrzydliwą i do tego brudną, bo po czubek głowy unurzany jest w propagandowym gównie.

Trudno sobie wyobrazić jak dla tego konglomeratu sił zła mogą pracować katolicy. Kłamstwo i manipulacje oblepiają ich dusze niczym najgorsze diabelskie błoto, zabierając nadzieję na zbawienie. Medialni siepacze, oblepieni krwią wracają do domów, witają się ze swoimi żonami, dziećmi, mężami i patrzą im w oczy, ale czy są w stanie spojrzeć w lustro? Czy te setki tysięcy a nawet miliony zarabiane rocznie naprawdę tak znieczulają sumienia i powonienia? Czy nie czują zapachu tego propagandowego gówna na swoich ubraniach, skórze i włosach?

Praca dla Kaczyńskiego hańbi. Uczestnictwo w medialnych kłamstwach jest złem samym w sobie. Medialny szatan, któremu służycie, zniszczy Was i napiętnuje. Jesteście złem i pozostaniecie nim, nawet gdy prezes PiS dawno pożegna się z tym światem.

Poprzedni artykułPO, PSL, Polska 2050, Lewica i Konfederacja bez problemu pokonają PiS. Kaczyński nie ma szans
Następny artykułPiS przegrywa nawet z Łukaszenka. Porażka Kaczyńskiego bardzo bolesna