Medialny szatan z Woronicza. Propagandziści władzy są oblepieni śmierdzącą substancją zła

Telewizja Pisowska zwana dla żartu mediami publicznymi coraz bardziej oddala się od rzeczywistości. Mamy sytuację zupełnie jak za komuny. Telewizory pokazują, że władza odnosi same sukcesy a Polakom żyje się coraz lepiej. Kłamstwo lejące się z telewizora oblepia słabe umysły i nie pozwala ludziom zobaczyć tragicznej sytuacji naszego kraju. Za ten obrzydliwy ściek odpowiada Jacek Kurski, prezes TVP oraz jego mocodawca z Nowogrodzkiej, Jarosław Kaczyński.

TVP to nie tylko propaganda ale również ogromne pieniądze. Ściek i brudy dają okazję do olbrzymich zarobków. Opowieści o gigantycznych pieniądzach, które zarabia się na propagandzie dla PiS, krążą po Warszawie już od dawna. Szczególnie pikantna jest historyjka związana z reklamówką pieniędzy i “taśm” przynoszonych pewnemu propagandziście z siedziby jednej ze służb PiS.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Trzeba powiedzieć to wprost. Telewizja publiczna stała się siedzibą sił zła, medialnego szatana. Ten szatan z telewizora mami Polaków, kłamie, oszukuje, manipuluje. Robi to po to, aby politycy PiS mogli bezkarnie zarabiać miliony i wysysać życiodajne siły z naszego kraju. Szatan z Woronicza ma twarz złą, obrzydliwą i do tego brudną, bo po czubek głowy unurzany jest w propagandowym gównie.

Trudno sobie wyobrazić jak dla tego konglomeratu sił zła mogą pracować katolicy. Kłamstwo i manipulacje oblepiają ich dusze niczym najgorsze diabelskie błoto, zabierając nadzieję na zbawienie. Medialni siepacze, oblepieni krwią wracają do domów, witają się ze swoimi żonami, dziećmi, mężami i patrzą im w oczy, ale czy są w stanie spojrzeć w lustro? Czy te setki tysięcy a nawet miliony zarabiane rocznie naprawdę tak znieczulają sumienia i powonienia? Czy nie czują zapachu tego propagandowego gówna na swoich ubraniach, skórze i włosach?

Praca dla Kaczyńskiego hańbi. Uczestnictwo w medialnych kłamstwach jest złem samym w sobie. Medialny szatan, któremu służycie, zniszczy Was i napiętnuje. Jesteście złem i pozostaniecie nim, nawet gdy prezes PiS dawno pożegna się z tym światem.