Nowa korespondencja – tym razem ze skrzynki Brudzińskiego – ujawniona.

Nie ma się co dłużej oszukiwać. W tych wyborach zostało zweryfikowane i przywództwo wyborcze Mateusza. Zweryfikowane negatywnie. Z tym premierem nie wygramy już żadnych wyborów.
1/ PMM miał ogarnąć zagranicę, Unię Europejską, osłonić reformę sądów i pozyskać centrowy elektorat, wielkie miasta a skończyło się  niewiarygodnym przebieraniem się w radykała PiS.
– osłona reformy sądów skończyła się bieganiem PMM do SN Gersdorf i uwiarygadnianiem jej a uspokojenie UE – atakiem TSUE na Polskę z premedytacją w piątek poprzedzający wybory,
– Obrona dobrego imienia Polski skończyła się parpetrators, innymi bon motami o niemieckiej zbrodni w Katyniu i kapitulacją z ustawą o IPN po głupawych prowokacyjnych pseudopatriotycznych gestach w rodzaju składania wieńców pod pomnikiem Brygady świętokrzyskiej NSZ Monachium w szczycie kryzysu.
– Symbolem zaś katastrofy planu wielkomiejskiego jest to że PMM nawet nie walczył o Gdańsk i Kraków w II turze. I nawet nikomu to nie przyszło do głowy żeby go tam wysyłać. Bo już szkodził.
2/ PMM stał się obciążeniem, a nie wartością dodaną. Zamiast poszerzać elektorat zaczął zjadać zasoby PiS.
– Taśmy zabiły wiarygodność PMM. Dla miast PMM stał się jednym z tamtych z PO czyli przebierańcem z Sowa i przyjaciele. Miasta wybrały oryginał PO a nie podróbę. Taśmy cudem nie zaszkodziły tak bardzo na prowincji tylko dzięki Jarosławowi Kaczyńskiemu, który poręczył w ciemno własnym autorytetem za PMM ale też dzięki telewizji publicznej, która realnie odcięła prowincję od znajomości taśm albo rozwodniła ich szkodliwe działanie wrzuceniem kolejnych taśm.
( btw Mapa poparcia dla PiS pokrywa się z mapą uprzywilejowanej  dystrybucji sygnału Telewizji Polskiej w szczególności TVP info. W miastach jest natomiast odwrotna struktura dystrybucji komunikatorów: przeważają platformy satelitarne i kablówki czyli TVN Polsat internet). Na prowincji naziemne TVP Info jest potęgą. Gdyby nie telewizja publiczna kryzys taśmowy zredukował by nas do 27-28%.
Nie ma natomiast wątpliwości, że przed kolejnymi wyborami kolejne taśmy PMM dotrą tym razem już i na prowincję.
Obciążeniem obozu były przegrane przez Morawieckiego dwa procesy w trybie wyborczym czy głupawe tłumaczenia się ze swojej roli w kredytach frankowych, Owszem dawałem ale się nie cieszyłem, dawałem ale mówiłem żeby nie brali. Żałosne i niepoważne
3/ Modus operandi PMM to budowanie siebie i ratowanie swojej pozycji kosztem obozu dobrej zmiany. Kultura wrogiego przyjęcia, podporządkowanie albo wojna na wyniszczenie:
aferę premii przyznanych przez Szydło wywołał i nasłał FAKT Morawiecki, to była bardzo perfidnie zorganizowana operacja z wrogimi mediami żeby zniszczyć dobrą pamięć poprzedniczki. Efekt był taki że gość,który ma miliony na Kontach zaordynował obniżkę pensji powiatowym posłom który się wykrwawiają dla partii do 6000zł a chory na kolano Jarosław musiał ratować partię objazdem przez cztery miesiące swoim i setek ludzi po Polsce. Dla poprawy własnego komfortu i wizerunku PMM zdecydował się na katastrofę wizerunkową PiS.
Podobnie zachował się z wywołaną przez siebie aferą PolExit. Żeby zrzucić z siebie Odium odpowiedzialności za niewygrane wybory z powodu taśm Przeprowadził przeciek z trybunału konstytucyjnego do Bodnara i mediów ws Uzgodnionego na szczytach partii wniosku do TK, po czym obciążył Ziobrę chryją w sprawie rzekomego Polexitu.
Podobne zagrania dla wykończenia np Obajtka w Orlenie (chujki od Morawieckiego w radzie nadzorczej wnioskują o stuprocentowy wzrost uposażenia obajtka po czym następnego dnia tabloidy niemieckie go rozjeżdżają) czy Kurskiego w telewizji (blokowanie wniosków inwestycyjnych, granie kasą dla tvp) itd po to tylko, żeby obsadzić w tych spółkach swoich akolitów
Jednocześnie gigantyczne środki państwowe pompowane do wrogów Prawa i sprawiedliwości dla budowania wizerunku Morawieckiego. Te same media które wyśmiewają PiS i  osobiście Kaczyńskiego są futrowane gigantycznymi pieniędzmi ze spółek Skarbu państwa,
Agencji państwowych czy ministerstw albo Przypadku mediów jawnie wrogich jak FAKT Lis onet Agora nawet via pieniądze oligarchów uzależnionych od PMM jak np. Kulczyk holding.
4/ Agenda programowa PMM oznacza odejście od wartości i programu dobrej zmiany.
– Electromobilności, te wszystkie zwierzęta futerkowe, Ubój rytualny bzdury, bzdury na resorach. Czy po to Polacy głosowali na PiS?
– Zdrada ws uchodźców i imigracji, tj. złamanie paradygmatu blokady na polskiej granicy i de facto wpuszczanie Azjatów, podpisany Protokół z Marrakeszu, symbolem taksówki UBEReats i Dogmat, że Postęp i europejskość polega na tym, że mieszkańcy wielkich polskich miast muszą mieć w ciągu pół godz dowiezione przez ciapatych kierowców z Bangladeszu śmietnikowe żarcie z fastfoodów McDonalda. I stąd Klęska spotu o uchodźcach w ostatnich dwóch trzech dniach kampanii bo dla wielkich miast był on skrajnie niewiarygodny. Ludzie w wielkich miastach widzą ciapatych, nie rozumieją skąd oni się biorą, (PMM interweniował u Jarosława kiedy Pospieszalski poruszył temat napływu Azjatów do Polski) i czują fałsz władzy i tak oto kolejny wielki atut PiS-u, Czyli obrona Polski przed uchodźcami, wyparował.
– Całkowita zdrada w sprawie Kleru, filmu Współfinansowanego przez państwo PiS, milczenie i brak obrony kościoła. Te wybory to nie był mecz kościoła, Nie czuło się identyfikacji kościoła z naszym wynikiem i mobilizacji Katolickiego elektoratu gdy za pieniądze państwowe sfinansowano oszalały atak na najbliższe Polakom i ludowi PoSowskiemu wartości.
– Kapitulacja wobec niemieckich mediów. Rezygnacja z dekoncentracji w imię fałszywego spokoju. To żenujące, że po trzech latach telewizja jedyna realna siła medialna działająca w obronie i interesie dobrej zmiany żebrze o 100 mln i np. rezygnuje z ekstraklasy czy najlepszych filmów.
– Stopniowe w Agendzie politycznej odchodzenie  od kluczowych interesów elektoratu na rzecz fanaberii salonu.
Ta czaszka już się nie uśmiechnie
Pzdr”
napisał Paweł Majewski, członek zarządu Orlen Upstream do Brudzińskiego.

Poprzedni artykułKatastrofa PiS: nieudacznicy nie rozwiążą konfliktu na granicy
Następny artykułPILNE! Minister rolnictwa zapowiada wzrost cen żywności