Celne podsumowanie ostatnich miesięcy PiS: Polska PiS to kraj z brudnego papieru toaletowego

Liczba zakażeń jak w szczycie drugiej fali, rok temu – rząd nie robi nic. Inflacja rośnie jak wściekła, podobnie jak ceny wszystkiego – rząd nie robi nic. Za nieco ponad miesiąc wchodzi podatkowa rewolucja – rząd nie robi nic, by pomóc przedsiębiorcom się do niej przygotować.

Husarzujemy na granicy, blokując dostęp mediów i przeciągając kryzys literalnie jak tylko się da – ciocia Merkel z wujkiem Makaronem dzwonią do Łukaszenki i dogadują się ponad naszymi głowami, Polska nie jest uznawana za stronę w kryzysie polegającym na tym, że to na naszych granicach siedzą uchodźcy.

Reklamy

Rozwiązania kwestii Turowa nie ma. Obiecanych „setek miliardów z Unii” też nie ma – a do tego bulimy jeszcze karę, milion dziennie. Nadminister od spraw bezpieczeństwa zniknął, prezydent lata sobie z meczyku na meczyk, premier jest zajęty albo dostawaniem opierdolu w Brukseli, albo straszeniem Niemców że zaraz do nich 50 milionów uchodźców przyjdzie – a w tle mamy prezentacje kolejnych wycieków ze skrzynki Dworczyka, który do dziś nie poniósł z tego tytułu żadnych konsekwencji, z których to maili dowiadujemy się coraz to ciekawszych brudów na temat rządu, jego priorytetów i działalności.

Polska PiS to kraj z brudnego papieru toaletowego.

źródło: Wykop.pl