Ostatnie badania, prowadzone na grupie młodych osób pokazują, że blisko 80% młodych Polaków myśli poważnie o emigracji zaraz po skończeniu szkoły średniej lub w czasie studiów. To dla naszego kraju dramat a wywołał go nie kto inny a Jarosław Kaczyński.

Stary, stetryczały prezes PiS, nie rozumie młodych ludzi. Nie zadaje sobie pytania jakie mają perspektywy dla pracy i rozwoju w Polsce. A mają bardzo kiepskie. Sytuacja, w której młodzi ludzie musieliby pracować po 50-60 lat na mieszkanie, bez gwarancji że raty kredytów gwałtownie nie wzrosną, jest dla nich nie do przyjęcia. Niewiele z tych młodych osób ma bogatych rodziców.

Reklamy

PiS doprowadził do tego, że młodzi ludzie  nie mają żadnych perspektyw rozwoju. Kraj się wali na naszych oczach. To wielki dramat wszystkich, którzy chcieliby tu żyć i pracować. Wybierają jednak emigrację, bo znajdą świetnie płatną pracę choćby w Niemczech. I tam właśnie kieruje się duża część naszej młodzieży. Są tacy, co próbują szczęścia dalej, w Anglii czy USA. Ale wiele osób zostaje w Europie, tyle że już poza polską granicą.

Odpływ młodych ludzi oznacza, że Polska wymiera. Na starszych nie będzie miał kto pracować. Dziękujemy, panie Kaczyński.

Poprzedni artykułGospodarka wali się na naszych oczach. Polskę czeka potężny kryzys
Następny artykułTrolle PiS atakują redakcję Wieści24.pl fake newsami? To oznaka paniki w układzie władzy