Niezależne media są solą w oku polityków. Wieści24.pl to najbardziej antypisowski serwis w internecie. Nic dziwnego, że jesteśmy często atakowani. Kampanię pomówień i kłamstw prowadzą najczęściej konta powiązane z układem władzy.

Jeden z nichpod każdym wpisem Wieści24.pl w internecie próbuje umieszczać nieprawdziwe informacje na temat naszej redakcji. Jest to typowe działanie dla trolli władzy – pomówienia, kłamstwa i manipulacje są jedyną możliwością ich działania w obliczu prawdy.

Reklamy

Trolle PiS atakują również konta polityków opozycji, najczęściej w postaci komentarzy w manipulancki sposób odnoszących się do wypowiedzi lub opinii.

Aktywność trolli PiS pokazuje, że w obozie władzy wrze – i jest duża obawa przed utratą stołków. To bardzo cieszy, bo oznacza, że prawda o ponad 500 aferach, które miały miejsce od jesieni 2015 roku dociera powoli do społeczeństwa. Zrobimy wszystko, aby docierała jeszcze szybciej.

Ludzie, którzy są pełni pychy oraz chciwości nie mogą być u władzy. Muszą zostać rozliczeni za każdą aferę, za każde złamanie prawa. I doprowadzimy do tego, wcześniej czy później.

 

Poprzedni artykułBrak perspektyw: rusza nowa fala emigracji. Z kraju wyjedzie nawet milion młodych Polaków
Następny artykułEdukacja w zgliszczach. Komu zależy na tym, aby polskie dzieci były źle wykształcone?