Benzyna, diesel i LPG idą w górę. Problemy Polaków dopiero się zaczynają

Rosną koszty paliwa. Wszystko przez nieudolną politykę Kaczyńskiego i PiS. Z powodu fatalnej sytuacji gospodarczej nasza waluta traci na wartości a to rzutuje na ceny benzyny oraz diesla. Sytuacja kierowców jest nie do pozazdroszczenia.

Na nic zdały się zapowiedzi Morawieckiego i Obajtka. Ceny będą rosły nadal a to doprowadza budżety polskich do ruiny. Sytuacja jest bardzo trudna, bo rosnące koszty paliw rzutują też na ceny usług firm oraz ceny w transporcie. Spirala podwyżek nakręca się.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Winny tej sytuacji jest Jarosław Kaczyński. To on mówił, że gospodarka jest warta poświęcenia dla jego wydumanego planu. Dzisiaj już wiemy, że ten rzekomy plan to kurczowe trzymanie się stołków oraz chciwość i pycha władzy. Jakie perspektywy rozwoju mają dzisiaj Polacy? Żadnych.

Kaczyński zapowiadał kilka lat temu, że rząd może obniżyć ceny, wystarczy do tego odpowiedzialność i odwaga. Prezesowi PiS brakuje obu tych cech.