Euro po 6 złotych, dolar po 5? Niech Kaczyński przestanie bawić się gospodarką, bo nas zrujnuje!

Euro nadal idzie w górę, podobnie dolar. To wielka tragedia dla wszystkich Polaków, bo ceny większości towarów w sklepach znowu pójdą do góry. Podrożeją też samochody i paliwo. To ogromny problem dla całej gospodarki i niestety efekt rządów PiS. Jarosław Kaczyński powinien zostać natychmiast odsunięty od władzy, inaczej Polska skończy jak Wenezuela.

Spadki kursów naszej waluty przyspieszyły wczorajsze słowa Mateusza Morawieckiego, który zapowiedział… działania komunikacyjne w tej sprawie. To śmieszne a jednocześnie tragiczne, że władza zajmuje się PR-em zamiast ratować gospodarkę. Co prawda premier się zreflektował i potem dodał, że będą też działania rzeczywiste, ale tego już nikt nie słuchał.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Eksperci obawiają się, że Euro może przebić barierę 5 złotych i iść nadal w górę a dolar może do 5 złotych dojść. W tej sytuacji w wielu polskich domach zapanuje zwyczajna bieda, którą widać coraz bardziej, m.in. po rosnącej licznie drobnych kradzieży.