Afera Dworczyka: Kurski jest mózgiem tamtej mafii

Nowe e-maile Michała Dworczyka. Okazuje się, że według doradców Morawieckiego Jacek Kurski jest mózgiem mafii, walczącej w PiS z premierem. Tak pisał w liście do Dworczyka i otoczenia premiera Mariusz Chłopik.

Iście do tvp to błąd. Kurski był ostatnio u PAD i non-stop gadał głupoty na PMM a wy chcecie tam iść” – napisał Chłopik. “Ja robię większe zasięgi na FB PMM niż Kurski” – dodał. I na końcu jeszcze jeden e-mail: “Dwa. To on (Kurski) a nie ZZ jest mózgiem tamtej mafii” – podsumował Chłopik.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Z korespondencji dowiadujemy się jeszcze kilku ciekawych rzeczy. Między innymi, że premier ma zobowiązania wobec Samuela, który bardzo mu pomógł oraz że w czasie jednego z programów w TVP Morawiecki był źle oświetlony a ekipa techniczna nie chciała poprawić tego świata…

Wojna w PiS trwa na całego. Pogryziony PiS żre się miedzy sobą niesamowicie.

Mariusz Chłopik to jeden z doradców Morawieckiego i jego bliskich współpracowników. Pracował m.in. w PKO BP jako… dyrektor biura ekstraklasy i gamingu. W rzeczywistości promował Morawieckiego, prowadził jego konta w social mediach i dbał o wizerunek. Najwyraźniej stanowisko w PKO było po to, aby zarabiał pieniądze.