04 grudnia 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpiniePiS się ośmiesza. Kuchciński i Pęk mają rozmawiać z partiami opozycyjnymi?

PiS się ośmiesza. Kuchciński i Pęk mają rozmawiać z partiami opozycyjnymi?

Jarosław Kaczyński znowu kompromituje PiS. Prezes najwyraźniej zapomniał kim są Marek Kuchciński, znany głównie z afery marszałkowej (nieletnia laska marszałkowska i afera samolotowa) i Marek Pęk, syn posła, który tak lubił alkohol że upił się do nieprzytomności, autor najbardziej żałosnej akcji politycznej w Krakowie.

Zacznijmy od Pęka. Jego ojciec upił się kiedyś tak bardzo, że zasnął na podłodze hotelu Sejmowego. Sam Pęk skompromitował się w Krakowie, gdy tuż przed wyborami samorządowymi, wszedł wraz z radnymi PiS do budynku urzędu miasta przy Placu Wszystkich Świętych w Krakowie i w świetle kamer domagał się dokumentów, które i tak były jawne. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

Reklamy

Jeszcze śmieszniej jest w przypadku Kuchcińskiego. Media łączą go z aferą podkarpacką a sam marszałek miał według nich korzystać z usług mocno nieletniej prostytutki. Do tego Kuchciński wykorzystywał rządowy samolot jak taksówkę. Te dwie afery były powodem jego wyrzucenia ze stanowiska marszałka.

Jarosław Kaczyński albo ma sklerozę albo celowo wystawia takich ludzi do rozmów. Tyle, że jest to niepoważne i żadna partia opozycyjna nie potraktuje ich poważnie.

Musisz o tym wiedzieć!