Polska 2021: kraj na krawędzi upadku. Winny jest Kaczyński!

Trybunał Polexitowy uznał, że Europejska Konwencja Praw Człowieka jest niezgodna z polską Konstytucją. Konkretnie chodzi o zapisy dotyczące prawa do rzetelnego i niezależnego sądu. Chwilę później Trybunał Polexitowy uznał, że niezgodna z Konstytucją jest jawność majątków rodzin polityków. Nigdy mamy się nie dowiedzieć dowiemy się ile działek przepisał na żonę Morawiecki czy inny Glapiński. Tak się legalizuje oligarchię w Polsce – napisał jeden z internautów, komentując sytuację w naszym kraju.

Partia, która od sześciu miesięcy nie zrobiła nic, by przygotować nas na czwartą falę covidu i konsekwentnie odmawia wprowadzenia jakichkolwiek obostrzeń czy nakazu szczepień, bojąc się spadków poparcia w elektoracie.

Reklamy

Lex Czarnek trafia do Sejmu. Kuratorzy będą mogli ot, tak sobie, zamykać szkoły (także prywatne), ingerować w program nauczania i stosować cenzurę. Dyrektorom za niedostosowanie się do „zaleceń” kuratora będzie groziła odpowiedzialność karna.
Jaki jest tego cel, spytacie? A Czarnek Wam odpowie, że głównym celem polskiej szkoły jest… zbawienie uczniów. Tak, to się dzieje w XXI wieku w Europie – ciemnota i głupota tego ministra poraża – pisze internauta.

Media informują, że minister Łukasz Mejza (na którym – jak sam mówi – wisi rząd PiS) nie tylko robił lewe interesy i odmawia ujawnienia majątku, ale także dorabiał, organizując  nieprawdziwe leczenia dla nieuleczalnie chorych dzieci, by wydoić pieniądze z ich zdesperowanych rodziców.

Zamawiając czołgi Abrams i samoloty F35 Ministerstwo Obrony nie zabezpieczyło się na wypadek zmian kursowych. W efekcie Polska zapłaci 5 mld złotych więcej.

W ostatnio opublikowanych mailach Dworczyka dowiadujemy się, że w 2018 roku Morawiecki kazał Dworczykowi i Suskiemu „wzywać na dywanik” ambasadora Niemiec w związku z krytycznymi artykułami pokazującymi przekręty PiS. „Ostro pls” – kończy Morawiecki.

Kolejny sędzia został zawieszony przez nielegalną Izbę Dyscyplinarną, bo odmówił orzekania z nielegalnym neosędzią – podsumowuje internauta.

Polska 2021 – kraj na krawędzi upadku.

źródło: Wykop.pl