Joński mocno w TVP: nie biorę udziału w programach prowadzonych przez funkcjonariuszy PiS

Od dzisiaj nie biorą udziału w programach prowadzonych przez funkcjonariusza PiS Pana Kłeczka – powiedział Dariusz Joński, poseł Platformy Obywatelskiej.

Klęczek, którego firmy dostały od skarbu państwa miliony złotych, jest synem konfidenta SB, który chciał donosić za czasów komuny. Zachowuje się nie jak dziennikarz, ale zwykły funkcjonariusz partyjny, bezpodstawnie i chamsko atakując rozmówców, którzy są zagrożeniem dla PiS.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kłeczki, Rachonie i im podobne ludziki, są zbrojnym medialnym ramieniem partii Kaczyńskiego, którzy manipulacją i agresją chcą niszczyć partie i osoby pozostające w  opozycji do PiS. Sami unikają jak ognia zadawania niewygodnych pytań Morawieckiemu czy Kaczyńskiemu, jeśli mają przed sobą przedstawiciela PiS to z ust leją im się hektolitry wazeliny.

To nie są dziennikarze, tylko propagandziści władzy.