Rząd się sypie. Bortniczuk uwikłany w podejrzane znajomości?!

Minister sportu Kamil Bortniczuk może być uwikłany w znajomości z biznesmenami, którzy mają kłopoty z prawem. Minister może być przez to obiektem szantażu grupy, która uważa, że ma na niego “haki”. Bortniczuk otrzymał w tej sprawie wiadomości SMS-ow – ujawniło Radio Zet.

Bortniczuk dopytywany czy zastanawiał się, że ktoś może mieć na niego tzw. “kompromaty”, odpowiada, że nie ma czego się bać.- Słyszałem od kolegi, który weryfikował info o nagraniu z hotelu gdzie miała być kokaina i różne przygody. Nigdy tam nie byłem i nigdy nie używałem kokainy. – Dałem się uwikłać w te znajomości nie wiedząc, z kim mam do czynienia, dodatkowo w sytuacji, kiedy nie pełniłem stanowisk politycznych. Te kontakty miały miejsce, w czasie kiedy pełniłem funkcję urzędniczą, dyrektora biura ministra. Później kontakty zerwałem – napisał Mariusz Gierszewski z Radia Zet.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.