TVP nadaje się tylko do całkowitej likwidacji. Misja finansowana z budżetu na zasadzie postępowań konkursowych w mediach prywatnych. Telewizja publiczna przekształcona w zasób archiwalny, który jest udostępniany za opłatą dla ZAIKS i kosztami przechowywania, rekonstrukcji i cyfryzacji – napisał jeden z internautów, komentując kolejne manipulacje stacji z Woronicza w Warszawie. 

TVP stała się główną tubą propagandową PZPR, czyli tak zwanej Polskiej Zjednoczonej PRawicy. Przypomina to sytuację z czasów komuny, gdy telewizja kłamała tak bardzo, że dowcipny Polacy wymyślili wycieraczkę do ekranów, aby usuwać ślinę, którą pluto na kłamców.

Reklamy

Dzisiaj Rachonie, Kłeczki i inne propagandowe osobniki atakują w najobrzydliwszy możliwy sposób opozycję, zapisując czarne karty w historii propagandy. Kiedyś będą wytykani palcami i oni i ich rodziny, jak kolaboranci z Niemcami w czasie II Wojny Światowej.

W przestrzeni publicznej pojawił się też pomysł, aby tego typu ludziom po upadku systemu odebrać nienależne wynagrodzenia.

Telewizję Polską można tylko zlikwidować. Z tego upadku już się nie podniesie, to co zrobiono z mediami publicznymi można porównać tylko i wyłącznie do największej komunistycznej operacji okłamywania społeczeństwa na masową skalę po wojnie. Metody się nie zmieniły, zmieniło się tylko medium.

 

Poprzedni artykułMejza obciąża rząd PiS. Polacy mają dość tej arogancji, pychy i chciwości
Następny artykułMorawiecki okłamał Polaków: nie złożył wniosku o zerowy VAT na żywność!