Gwiazdowski ujawnia: Mejza – sfałszowane podpisy, to służby go zadaniowały

Robert Gwiazdowski ujawnił nowe, bulwersujące informacje na temat Łukasza Meczy.

Robert Gwiazdowski przyznał, że ugrupowanie Polska Fair Play nie zarejestrowało list w wyborach i upadło, bo to Łukasz Mejza dostarczył w swoim okręgu sfałszowane podpisy. Wiceminister Mejza jest obecnie bohaterem afer z wyłudzaniem dotacji i oszukiwaniem chorych dzieci. Kadry PiS.
“Mignąłem na ekranie TVN obok Ł. Mejzy, który był przedstawicielem Bezpartyjnych Samorządowców współpracujących ze mną przy inicjatywie Polska Fair Play w 2019 roku. Zdjęcie stanowiło ilustracją do postawionego w komentarzu pytania: „Co robiły służby, że go nie sprawdziły”. Więc odpowiem: moim zdaniem to służby go zadaniowały. I pewnie dlatego do dziś nie został zdymisjonowany.
Osobiście coś mu jednak zawdzięczam. Sfałszowane podpisy poparcia w okręgach, w których to on je zbierał uniemożliwiły nam zarejestrowanie list wyborczych w całym kraju, dzięki czemu dość łatwo i szybko mogłem wyjść z tego, w co nieopatrznie wdepnąłem.
Więcej będziecie się mogli pewnie dowiedzieć, jeśli służby opublikują wszystkie maile ze skrzynki M. Dworczyka” – napisał Gwiazdowski.
źródło: Facebook