PiS nie ma większości w Sejmie. Kolejne obrady będą odkładane?

Według naszych informacji z okolic Nowogrodzkiej obecnie PiS nie ma już większości w Sejmie. Nie będzie w stanie przepchać żadnej ustawy, chyba że uzyska poparcie klubów opozycyjnych. Rozpad klubu związany jest z żądaniami coraz większej grupy posłów.

Jarosław Kaczyński przelicytował. Nie ma już kogo szantażować ani przekupywać. Opozycja nie ma zamiaru współpracować, doskonale widząc upadek tej władzy. Trzymanie na wysokich stanowiskach tak mrocznych postaci jak Łukasz Mejza, brak wyjaśnienia ponad 500 afer, kompletna degrengolada jeśli chodzi o załatwianie stanowisk znajomym i rodzinie, tworzenie fikcyjnych i niepotrzebnych projektów – PiS upadł tak nisko jak żadna jeszcze partia w historii tego kraju.

Reklamy

Kaczyński przegrał wszystko. Jego władza nadal trwa, ale jest to władza którą opiera na ludzkiach słabych i niemoralnych. Władza, która doprowadziła do tego, że Polacy nie mają już żadnych perspektyw, spychającą nasz kraj w odchłań kryzysu gospodarczego o skali nieporównywalnej z niczym do tej pory.