23 stycznia 2022

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpiniePoseł PiS przyznaje się do załatwienia rodzinie leczenia w szpitalu

Poseł PiS przyznaje się do załatwienia rodzinie leczenia w szpitalu

Jerzy Materna, poseł PiS, przyznał się w wywiadzie dla RMF FM, że załatwiał rodzinie pomoc w szpitalu.

„Oczywiście mój brat, starszy o 6 lat, przeszedł jesienią też bardzo ciężko i uratowałem go. Może dzięki temu, że jestem posłem, miałem te możliwości. On był mi bardzo wdzięczny”
„Przed pójściem pod respirator, prosiłem ordynatora, którego znałem, żeby się zaopiekował moją żoną.” – przyznaje się w wywiadzie poseł PiS, Jerzy Materna.

Reklamy

A co panie pośle mają powiedzieć ludzie, których bliscy w szpitalu zmarli albo wręcz nie doczekali się pomocy? Co mają powiedzieć ci, dla których takiej pomocy zabrakło, bo ktoś inny zabrał im miejsca i opiekę? Kto upomni się o ludzi, którzy nie przeżyli i leżą teraz na cmentarzach, którym już nikt nie pomoże?

Pycha i chciwość, buta, zakłamanie. Najgorsze cechy tej władzy. Kompletny brak moralności. Przerażające jest to, jak oni nawet nie mają w sobie cienia pokory, nie próbują chociaż udawać przyzwoitych ludzi. Jest posłem, załatwił.

Takie osoby nie mają moralnego prawa do bycia utrzymywanymi z pieniędzy publicznych. Powinni zostać wyrzuceni poza nawias społeczeństwa.

źródło: RMF FM 

Musisz o tym wiedzieć!