Giertych: rzeź Kaczyńskiego. Tylu Polaków nie ginęło od czasu II wojny światowej [WIDEO]

Rachunek za dyktaturę ciemniaków.

Mecenas Roman Giertych w mocnych słowach zrecenzował wynik rządów PiS w zakresie zwalczania koronawirusa.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Codziennie umiera (w większości wypadków dusi się) kilkaset osób. Tak wielkich strat – jak zauważa Giertych – Polacy nie ponosili nawet w ostatnich miesiącach II wojny światowej.

Nieudolność rządu Giertych zestawia też z “kretyńskimi lockdownami”. “Wchodzimy do lasu, nie wchodzimy do lasu. Wchodzimy na cmentarze – nie wchodzimy na cmentarze” itd.

Zdaniem Giertych to było wszystko tak głupie i pozbawione racjonalizmu, że gdy dziś Polacy słyszą od ministerstwa zdrowia, że mają się szczepić to trudno się spodziewać iż uznają taki komunikat od tak skompromitowanych instytucji za wiarygodny.

To co ma miejsce w Polsce przejdzie do historii jako “Rzeź Kaczyńskiego”. Największa zapaść demograficzna w Polsce od czasów wojny, spowodowana tylko i wyłącznie przez nieudolne rządy PiS.

Podkreślmy, że Polska zajmuje ostatnie miejsce w zestawieniach krajów pod względem skutecznej walki z koronawirusem i wysokości tzw. nadliczbowych zgonów.

 

źródło: youtube