Kolejne kłopoty Mejzy. Do prokuratury miało wpłynąć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa

Łukasz Mejza przyniósł pecha PiS. Ten polityk związany z Adamem Bielanem stał się symbolem wszelkich bolączek Zjednoczonej Prawicy. Medialne informacje o kolejnych skandalach rzekomo związanych z jego przedsięwzięciami gospodarczymi skutecznie niszczą wysiłki partyjnej propagandy.

Jak podał portal rp.pl do prokuratury w Zielonej Górze wpłynęło właśnie zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez związaną z Mejzą firmę. Dotyczy art. 286 Kodeksu karnego polegającego na… oszustwie. Chodzi o działalność firmy Vinvi NeoClinic, która miała oferować leczenie na nieuleczalne choroby, takie jak Parkinson czy Alzheimer.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Mimo pojawiających się kolejnych zarzutów, PiS nie zdecydował się na odwołanie Mejzy z zajmowanego stanowiska wiceministra sportu. Jego głos jest bowiem zbyt ważny dla podtrzymania chwiejącej się rządowej koalicji.

Sam Mejza uważa, że wszelkie oskarżenia mają charakter czysto polityczny. I są „nierzetelnym atakiem na jego wizerunek i dobre imię”.