Media ujawniły, że samochody sprowadzane do Polski są coraz starsze. Przeciętny wiek używek masowo wjeżdżających do naszego kraju to aż dwanaście i pół roku. Co to oznacza dla naszego bezpieczeństwa i zdrowia?

Stare samochody, bardzo często po wypadkach, byle jak i szybko naprawione, to zagrożenie dla zdrowia i życia. W przypadku uderzenia lub kolizji są znacznie mniej bezpieczne. To jednak nie koniec. Te stare samochody są również źródłem zanieczyszczeń, zatruwających nasze powietrze.

Reklamy

Najwyraźniej Kaczyński traktuje samochody jak komuna. Wtedy były trudno dostępnym luksusem, tak dzieje się i teraz. Samochody mają być drogie i niedostępne. Władza nakłada też na kierowców kolejne podatki, podwyższa opłaty i kwoty za ubezpieczenia. Wszystko po to, aby wyciągnąć z nas ostatnie złotówki.

Przeciętnego Polaka nie stać na dobry samochód i nigdy z taką władzą nie będzie. Dopóki Kaczyński będzie u władzy, nie mamy szansy na lepsze auta.

Poprzedni artykułMłodzi bez szansy na mieszkanie, rudery za miliony. Ceny kompletne oszalały przez politykę Kaczyńskiego
Następny artykułNadchodzi centralizacja: samorządy zostaną pozbawione pieniędzy. Nowy Wał PiS w praktyce